Kontakt

Jedyna certyfikacja Rated 4 ANSI/TIA-942 w UE

Jedyne Data Center w Unii Europejskiej z certyfikatem Rated 4 ANSI/TIA-942 (design, build, operate). Najwyższy poziom bezpieczeństwa w czterech obszarach: architektura, mechanika, zasilanie i telekomunikacja. Nie ma kompromisów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo systemów naszych klientów.

Dowiedz się więcej
Ikona

Uptime do 99,9999% i moc 42MW

Beyond.pl to 42MW multi-tier data center kampus. Nasze serwerownie to lokalizacje typu core i edge. Oferujemy najwyższe standardy SLA – do 99,9999%. Jest to możliwe dzięki zastosowanym technologiom – dwóm niezależnym systemom zasilania awaryjnego, dwóm rodzajom chłodzenia oraz rozbudowanej infrastrukturze zapasowej.

Dowiedz się więcej

Neutralność telekomunikacyjna i wysoka wydajność

Jesteśmy neutralnym telekomunikacyjnie centrum danych z dostępem do 20+ krajowych i międzynarodowych przewoźników. Zaledwie 4 ms do Warszawy i Berlina, 11 ms do Frankfurtu, 17 ms do Amsterdamu i 22 ms do Londynu i Paryża. Centra danych Beyond.pl są zaprojektowane i przygotowane do obsługi dużej mocy IT (aż do 20 kW/rack).

Dowiedz się więcej
ikona

Zielone Data Center dla optymalnego PUE

Data Center 2 to jedno z najbardziej energooszczędnych obiektów przetwarzania danych w Polsce. Wysoka efektywność energetyczna pozwala nam osiągnąć PUE (Power Usage Effectiveness) na poziomie 1.2. Dla naszych klientów to gwarancja niższych kosztów i zmniejszenia śladu węglowego. Zrównoważony rozwój jest częścią naszego DNA.

Dowiedz się więcej

Odkryj nasze Data Center 2

Usługi Data Center

Kolokacja serwerów

Najwyższy standard bezpieczeństwa dla Twojej infrastruktury. Wybierz Data Center zapewniające kolokację na najwyższym poziomie.

Poznaj usługę

Infrastruktura dedykowana

Infrastruktura najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb biznesowych. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

Poznaj usługę

Chmura Vmware

Bezpieczeństwo i skalowalność dla Twojego biznesu. Skorzystaj z dostępu do kompletnych i najbardziej zaawansowanych technologii VMware Cloud.

Poznaj usługę

Chmura e24cloud (KVM)

Nieograniczona elastyczność i kontrola. Uruchom dowolną liczbę serwerów wirtualnych w ciągu kilka sekund wtedy, kiedy potrzebujesz większej mocy obliczeniowej.

Poznaj usługę

Chmura Microsoft

Ograniczaj koszty i zwiększaj wydajność organizacji dzięki otwartej i elastycznej platformie przetwarzania w chmurze Microsoft.

Poznaj usługę

Administracja IT

Skorzystaj z kompleksowego wsparcia naszych ekspertów w zakresie utrzymania środowiska IT.

Poznaj usługę

Posiadamy certyfikaty

Rated 4 wg ANSI/TIA-942

Gwarancja stabilności i ciągłości działania. Najwyższy standard we wszystkich czterech obszarach: architektury, mechaniki, zasilania i telekomunikacji.

Dowiedz się więcej

ISO 27001

Gwarancja bezpieczeństwa przetwarzania danych. Wewnętrzny system zarządzania bezpieczeństwem informacji na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej

PCI DSS

Gwarancja ochrony danych osobowych posiadaczy kart. Światowy standard bezpieczeństwa ustalony przez organizacje finansowe.

Dowiedz się więcej

SOC 2

Najwyższy stopień zgodności wewnętrznych procesów w zakresie bezpieczeństwa i dostępności u dostawców usług IT.

Dowiedz się więcej
Zespół Sprzedaży

Poproś o kontakt lub skontaktuj się bezpośrednio z Zespołem Sprzedaży.

Poproś o kontakt
Wsparcie techniczne

Prześlij zgłoszenie i uzyskaj pomoc techniczną Zespołu Service Desk.

Załóż ticket
Masz inne pytania?Skontaktuj się z nami
Uruchom Chmurę e24cloudUruchom Chmurę
Oddział Beyond.pl Warszawa

Skontaktuj się bezpośrednio z oddziałem Beyond.pl w Warszawie

Skontaktuj się z nami