Pierwsza w Unii Europejskiej i jedyna w Centralnej Europie Rated 4 ANSI/TIA-942 w UE

Pierwsze w Unii Europejskiej i jedyne w Centralnej Europie Data Center z certyfikatem Rated 4 ANSI/TIA-942 (design, build, operate). Najwyższy poziom bezpieczeństwa w czterech obszarach: architektura, mechanika, zasilanie i telekomunikacja. Nie ma kompromisów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo systemów naszych klientów.

Dowiedz się więcej

Uptime do 99,9999% i moc 42MW

Beyond.pl to 42MW multi-tier data center kampus. Nasze serwerownie to lokalizacje typu core i edge. Oferujemy najwyższe standardy SLA – do 99,9999%. Jest to możliwe dzięki zastosowanym technologiom – dwóm niezależnym systemom zasilania awaryjnego, dwóm rodzajom chłodzenia oraz rozbudowanej infrastrukturze zapasowej.

Dowiedz się więcej

Neutralność telekomunikacyjna i wysoka wydajność

Jesteśmy neutralnym telekomunikacyjnie centrum danych z dostępem do ponad 500 krajowych i międzynarodowych operatorów. Zaledwie 4 ms do Warszawy i Berlina, 11 ms do Frankfurtu, 17 ms do Amsterdamu i 22 ms do Londynu i Paryża. Centra danych Beyond.pl są zaprojektowane i przygotowane do obsługi dużej mocy IT (aż do 20 kW/rack).

Dowiedz się więcej

Zielone Data Center dla optymalnego PUE

Data Center 2 to jedno z najbardziej energooszczędnych obiektów przetwarzania danych w Polsce. Wysoka efektywność energetyczna pozwala nam osiągnąć PUE (Power Usage Effectiveness) na poziomie 1.2. Dla naszych klientów to gwarancja niższych kosztów i zmniejszenia śladu węglowego. Zrównoważony rozwój jest częścią naszego DNA.

Dowiedz się więcej
Disaster Recovery Plan

Odkryj nasze Data Center 2

Data Center – Usługi

Kolokacja serwerów

Najwyższy standard bezpieczeństwa dla Twojej infrastruktury. Wybierz Data Center zapewniające kolokację na najwyższym poziomie.

Poznaj usługę

Infrastruktura dedykowana

Infrastruktura najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb biznesowych. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

Poznaj usługę
Chmura VMware | Beyond.pl

Chmura VMware

Bezpieczeństwo i skalowalność dla Twojego biznesu. Skorzystaj z dostępu do kompletnych i najbardziej zaawansowanych technologii VMware Cloud.

Poznaj usługę

Chmura e24cloud (KVM)

Nieograniczona elastyczność i kontrola. Uruchom dowolną liczbę serwerów wirtualnych w ciągu kilka sekund wtedy, kiedy potrzebujesz większej mocy obliczeniowej.

Poznaj usługę
VMware cloud | Beyond.pl

Chmura Microsoft

Ograniczaj koszty i zwiększaj wydajność organizacji dzięki otwartej i elastycznej platformie przetwarzania w chmurze Microsoft.

Poznaj usługę
Administracja IT

Administracja IT

Skorzystaj z kompleksowego wsparcia naszych ekspertów w zakresie utrzymania środowiska IT.

Poznaj usługę

Nasi Klienci

Posiadamy certyfikaty

Rated 4 wg ANSI/TIA-942

Gwarancja stabilności i ciągłości działania. Najwyższy standard we wszystkich czterech obszarach: architektury, mechaniki, zasilania i telekomunikacji.

Dowiedz się więcej

ISO 27001

Gwarancja bezpieczeństwa przetwarzania danych. Wewnętrzny system zarządzania bezpieczeństwem informacji na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej
Beyond.pl ISO 14001

ISO 14001

Międzynarodowa norma środowiskowa potwierdzająca prowadzenie konsekwentnych działań minimalizujących negatywny wpływ biznesu na środowisko i przyczyniających się do zrównoważonego rozwoju firmy.

Dowiedz się więcej

PCI DSS

Gwarancja ochrony danych osobowych posiadaczy kart. Światowy standard bezpieczeństwa ustalony przez organizacje finansowe.

Dowiedz się więcej

SOC 2

Najwyższy stopień zgodności wewnętrznych procesów w zakresie bezpieczeństwa i dostępności u dostawców usług IT.

Dowiedz się więcej

Najnowsze artykuły