Wirtualny Spacer
← Aktualności

IDC Predictions to cykl wydarzeń organizowanych przez międzynarodową firmę badawczą IDC. Celem serii wydarzeń organizowanych w największych miastach Europy jest zgromadzenie wiodących firm z branży ICT i omówienie najważniejszych trendów, jakie będą kształtować ten rynek w najbliższych latach.  

Tegoroczna edycja IDC Predictions miała miejsce 7 lutego w Warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton. Trwające ponad 12 godzin wydarzenie zgromadziło ponad 300 liderów z branży. Wydarzenie otworzył film informujący, że Beyond.pl Data Center 2 już działa ( obejrzyj video). Całość podzielona została na 6 sekcji omawiających najważniejsze trendy technologiczne, w tym m.in. Cloud Computing, IoT, Mobility oraz Cognitive Systems. Sporo mówiło się także o nadejściu 4-tej platformy i  nowego zjawiska tzw. Augemented humanity.

Jednym z ekspertów uczestniczących w Panelu podsumowujących wydarzenie był Bartłomiej Danek, Wiceprezes Beyond.pl. Głównym tematem dyskusji było poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „Czy gwałtowny rozwój technologii jest zagrożeniem czy szansą na rozwiązanie globalnych kryzysów?”.

Zespół Sprzedaży

Poproś o kontakt lub skontaktuj się bezpośrednio z Zespołem Sprzedaży.

Poproś o kontakt
Wsparcie techniczne

Prześlij zgłoszenie i uzyskaj pomoc techniczną Zespołu Service Desk.

Załóż ticket
Masz inne pytania?Skontaktuj się z nami
Uruchom Chmurę e24cloudUruchom Chmurę