30 sierpnia 2015

Wrażenia z Infoshare 2015

Beyond.pl Patronem jednej z najlepszych konferencji poświęconych nowym technologiom, jakie odbyły się w tym roku w Polsce.

 

Po czerwcowych wizytach w Londynie i Warszawie przyszedł czas na Gdańsk i konferencję Infoshare 2015 nad którą Beyond.pl objęło Patronat. Trójmiejskie spotkanie zgromadziło ponad 4000 uczestników, co czyni je największym wydarzaniem branży IT i nowych mediów.

 

W trakcie wydarzenia mieliśmy okazję przedstawić uczestnikom nasze rozwiązania cloud computing i porozmawiać o korzyściach, jakie chmura gwarantuje biznesowi. Prezentacja Rafała Roszaka, dyrektora Marketingu Beyond.pl o przewrotnie brzmiącym tytule „Dlaczego nie masz jeszcze własnego samolotu, czyli chmura obliczeniowa AD 2015 ” wzbudziła naprawdę spore zainteresowanie.

 

Jako Patron wydarzenia, znaleźliśmy się w tak zacnym gronie, jak m.in.: IBM, Acxiom Corporation, GetResponse, Nordea Markets, Pracuj.pl oraz Sii Polska.

 

Więcej o wydarzeniu

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności