15 października 2015

e24cloud w konkursie EKOMERSY 2015

 

Za nami kolejna edycja konkursu EKOMERSY 2015. e24cloud od Beyond.pl otrzymało nominację w kategorii najlepsze rozwiązanie IT w e-commerce. Głosowanie zakończono 4 października 2015, a jego wyniki zostałī ogłoszone 14.10 podczas kolejnej edycji targów e-handlu 2015.

O e24cloud:

e24cloud od Beyond.pl to pierwsze w Polsce serwery na żądnie, rozliczane tylko za faktyczne wykorzystanie i dostępne w mniej niż 30 sekund. Umożliwia stworzenie, prowadzenie i łatwe skalowanie infrastruktury dla e-commersów, aplikacji, czy stron www oraz zarządzanie bazami danych i przechowywanie danych. e24cloud z sukcesem wspiera działania wymagające licznego zasięgu (Godzina dla Ziemi WWF), stabilności i bezpieczeństwa (Siepomaga) i dostępności na wielu urządzeniach (Qpony)„.

 

Znamy już wyniki – e24cloud od Beyond.pl zostało nagrodzone i uznane za najlepszą chmurę obliczeniowa wśród rozwiązań IT dla e-commerce.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności