21 października 2016

Internet Software House – Raport Interaktywnie.com

Przedsiębiorcy są coraz bardziej świadomi faktu, że dane w chmurze są bezpieczne, wynika z raportu przygotowanego przez Interaktywnie.com. Dostawcy infrastruktury IT coraz większy nacisk kładą na kwestie związane z bezpieczeństwem danych ich klientów.

 

– Bezpieczeństwo danych jest jednym z priorytetów dostawców usług cloud computing. Oczywistym jest, że w ramach obowiązującego prawa usługodawca nie może odmówić udostępnienia danych użytkowników takim podmiotom jak policja, prokuratura czy sądy. Natomiast może zastosować wiele zabezpieczeń: szyfrowanie i dwustopniowa weryfikacja procesu logowania, certyfikaty bezpieczeństwa, kontrola ruchu w chmurze, izolacja sieci, fizyczne i proceduralne zabezpieczenie centrum danych – wyjaśnia Tomasz Sobol, dyrektor marketingu w Beyond.pl.

 

Tekst jest częścią raportu przygotowanego przez Interaktywnie.com. Cały raport Internet Software House można pobrać tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności