8 listopada 2016

Data Center 2 – Przyznanie certyfikatu Rating 4 wg ANSI/TIA-942:2014

Beyond.pl Data Center 2 jako pierwsze centrum danych w regionie otrzymało oficjalny status Rated-4 ANSI/TIA-942:2014 Certified. Rating 4 to najwyższy z możliwych do uzyskania poziom certyfikacji centrum danych.

 

Norma ANSI/TIA-942 akredytowana przez American National Standards Institute określa wytyczne dla elementów projektowych i środowiskowych Centrum Danych takich, jak: układ pomieszczeń, okablowań, poziom niezawodności, stosowane systemy bezpieczeństwa, systemy mechaniczne i elektryczne, nadmiarowość w instalacjach oraz względy środowiskowe.

 

Centrum danych Beyond.pl spełnia wymogi poziomu Rating 4 we wszystkich 4 obszarach certyfikacji:

  • Architecture
  • Mechanical
  • Electrical
  • Telecom

 

Zobacz certyfikat

 

Infrastruktura Centrum Danych o standardzie Rating 4 określana jest jako „Fault Tolerant Site Infrastructure”, czyli jest w pełni odporna na awarie, co oznacza że uszkodzenie któregokolwiek z elementów nie powoduje zatrzymania pracy serwerowni.

 

ansi_world_map2

 

 

 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności