16 grudnia 2016

Jedno z najbardziej strzeżonych miejsc w Polsce – Gazeta Wyborcza

Wiadomości o otrzymaniu przez nasze centrum danych certyfikatu potwierdzającego najwyższy standard bezpieczeństwa oraz możliwości odwiedzin obiektu szybko rozprzestrzeniły się w mediach. „Supernowoczesna serwerownia Sebastiana Kulczyka. Jedno z najbardziej strzeżonych miejsc w Polsce” to tytuł artykułu, jaki ukazał się po wizycie dziennikarzy Gazety Wyborczej w Data Center 2.

 

Sylwia Sałwacka i Piotr Fijałkowski – autorzy tekstu opublikowanego w Wyborczej opuścili obiekt pod dużym wrażeniem jego poziomu bezpieczeństwa. Jak można przeczytać w artykule:

 

„Wszystko jest tu przemyślane w najmniejszym detalu – ruchome rampy dopasowuje się do wysokości ciężarówek, które przywożą sprzęt, a kasety na kod szyfrowy, które chronią dostępu do budynku, pokazuje – ze względów bezpieczeństwa – za każdym razem cyfry w innej konfiguracji. Nieco futurystyczna elewacja pokryta jest odgromową instalacją i siatką Faradaya, która chroni przed zewnętrznym polem elektromagnetycznym i tym samym spełnia niezwykle ważne zadanie w ochronie strategicznych danych i informacji.”

 

Pełen tekst przeczytasz tutaj.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności