10 lutego 2017

ITWIZ – Wywiad z Bartłomiejem Dankiem

W sekcji Executive ViewPoint magazynu ITWIZ ukazał się wywiad z Bartłomiejem Dankiem, wiceprezesem i członkiem zarządu Beyond.pl. B.Danek opowiada m.in. o polskich realiach wykorzystania modelu chmury, wiodących obszarach zastosowania tego typu usług przetwarzania danych oraz  detalach technicznych najnowocześniejszego – w regionie Europy Środkowo-Wschodniej – Beyond.pl Data Center 2.

 

” Zdecydowaliśmy się wybudować najbezpieczniejsze centrum danych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wyszliśmy z założenia, że kwestia bezpieczeństwa centrów danych będzie coraz ważniejsza. Zauważyliśmy też, że rośnie grono klientów, którzy potrzebują dwóch lokalizacji – podstawowej i zapasowej. Dzięki inwestycji w nowy ośrodek możemy być jednocześnie dostawcą usług na potrzeby środowiska produkcyjnego i zapasowego. Posiadanie dwóch data center spiętych światłowodami powoduje, że jesteśmy w stanie realizować usługi z dwóch lokalizacji w trybie active-active.” – tłumaczy Bartłomiej Danek.

 

Przeczytaj cały wywiad

 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności