14 września 2017

Forum Media i Beyond.pl organizatorami konferencji branżowej

Beyond.pl stał się partnerem merytorycznym konferencji “Bezpieczeństwo infrastruktury IT w obiektach komercyjnych”, która odbyła się 12 września w sali konferencyjnej w Data Center 2. Głównym organizatorem wydarzenia była redakcja czasopism „Real Estate Manager” oraz „Outsourcing Magazine” wydawanych przez Forum Media.

Konferencja dotyczyła 6 obszarów tematycznych związanych z infrastrukturą IT: redundancji, zasilania, chłodzenia, bezpieczeństwa, łączności oraz obsługi technicznej. Na zakończenie Beyond.pl zaprezentował biznesowe spojrzenie na outsourcing IT na podstawie case studies. Wszyscy goście mieli także okazję zobaczyć Data Center 2 od środka dzięki przejściu trasą edukacyjną.

Podczas wydarzenia prelegentami byli: Rober Berliński (BCA Group), Bartosz Biernacki (Vertiv) oraz Tomasz Sobol (Beyond.pl), a gości przywitał wiceprezes Beyond.pl Bartłomiej Danek. Relacja z konferencji ukaże się w październikowym wydaniu „Real Estate Manager”.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności