26 września 2017

Spotkanie „Bezpieczne przechowywanie danych w firmie” w Data Center 2

20 września w Data Center 2 Beyond.pl odbyła się konferencja pod hasłem „Bezpieczne przechowywanie danych w firmie” organizowana przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową (Deutsch-Polnische Industrie- und Handelskammer).

Poznańskie centrum odwiedzili przedstawiciele takich firm jak Volkswagen, NIVEA czy Solar. Głównym punktem wydarzenia była prezentacja Anny Sobol, prawnika oaz Pełnomocnika Zarządu ds. Projektów Unijnych w Beyond.pl. Wystąpienie dotyczyło ochrony systemów komputerowych oraz obowiązków procesora danych w świetle wymogów GPDR/RODO.

Wszyscy uczestnicy spotkania przeszli również trasą edukacyjną stworzoną w Data Center 2. W ten sposób Beyond.pl zaprezentował kluczowe elementy infrastruktury IT, jakie wpływają na stałą dostępność do danych i ich bezpieczeństwo.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności