11 października 2017

Ponad 70 CIO z topowych firm zobaczyło Data Center 2

Managerowie oraz dyrektorzy IT z Wielkopolski i nie tylko przyjechali do Data Center 2 Beyond.pl z okazji konferencji Security Excellence Roadshow, którą współorganizowaliśmy z CIONET Polska. 

Wydarzenie dotyczyło cyberbezpieczeństwa, a swoje prelekcje wygłosili m.in. Piotr Konieczny, założyciel Niebezpiecznik.pl czy Jacek Skrzydło, Security Solution Advisor w Microsoft. Jako gość specjalny wystąpił Robert Cole, Chief Information Security Officer z GlaxoSmithKline. Elementem eventu była sesja roundtables w formie moderowanych dyskusji w grupach eksperckich.

Warto uświadamiać duże firmy, jak wyglądają zabezpieczenia serwerów, a tym samym danych – mówi Piotr Konieczny z Niebezpiecznik.pl. Uczestnicy Security Excellence Roadshow przeszli również trasą edukacyjną Data Center 2, która właśnie pokazuje, jak zbudowane są kluczowe systemy gwarantujące ciągłość działania.

Data Center 2 to nie tylko miejsce transferu danych, ale także wiedzy eksperckiej i biznesowych doświadczeń – podsumowuje event Michał Grzybkowski, Prezes i Założyciel Beyond.pl, zapraszając inne firmy z branży IT do organizacji wydarzeń eksperckich we współpracy z Beyond.pl.

Spotkanie, które odbyło się 10 października w Poznaniu było finałem tegorocznej edycji Security Excellence Roadshow. Wcześniej impreza gościła we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności