29 marca 2018

Strefa Transformacji IT. Współpraca Beyond.pl i Dell EMC

Podczas Digital Business Transformation Summit 2018 Beyond.pl wspólnie z Dell EMC zorganizował strefę Transformacji IT, gdzie firmy razem promowały uruchomienie w Data Center 2 chmury hybrydowej Microsoft Azure Stack. Dell EMC został wybrany jako dostawca sprzętu dla tej usługi.

Data Center 2 w Poznaniu to pierwsza w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej lokalizacja dla chmury Azure Stack. – Azure Stack w naszym centrum danych to przełomowe wydarzenie w branży IT, także w skali europejskiej. Dla Beyond.pl to milowy krok – przyznał prezes i założyciel Beyond.pl Michał Grzybkowski.

Azure Stack to rozszerzenie chmury Microsoft Azure, które przenosi skalowalność i innowacyjność chmury globalnej do środowisk lokalnych. Jednocześnie twórcy aplikacji mogą budować rozwiązania IT, wykorzystując spójny zestaw usług i narzędzi programistycznych.

Beyond.pl i Dell EMC na Digital Business Transformation Summit 2018 wspólnie przekonywali, że podstawowym elementem cyfrowej transformacji jest właśnie chmura obliczeniowa, która automatyzuje procesy i usługi IT, polepszając wyniki biznesowe.

– Doszliśmy do momentu, gdzie cyfrowa transformacja biznesu weszła na kolejny poziom – mówił podczas swojej prelekcji Dariusz Piotrowski, Dyrektor Generalny DELL EMC. – Szczerze wierzymy, że tylko pełne otwarcie się na dialog pomiędzy biznesem a IT, jest kluczem do coraz sprawniejszego podążania w stronę innowacji i rozwoju – dodał.

Digital Business Transformation Summit to interaktywne spotkanie tworzone przez liderów cyfrowych. Organizatorami wydarzenia byli Microsoft, Digital Excellence i CIONET Polska. Beyond.pl sprawował funkcję partnera biznesowego w sekcji handel i usługi. Event odbył się 27 marca w centrum konferencyjnym na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności