14 września 2018

Beyond.pl na Dell Technologies Forum 2018

„Make it Real” to hasło przewodnie Dell Technologies Forum 2018 – jednego z najważniejszych wydarzeń branży IT w Polsce, które odbyło się 11 września w Warszawie. W wydarzeniu wziął udział nasz Architekt rozwiązań IT Maciej Madziała, który podzielił się swoją wiedzą na temat pierwszego w Polsce wdrożenia chmury hybrydowej Micorosft Azure Stack. 

Dell Technologies Forum było doskonałym podsumowaniem tego jak nowoczesne technologie zmieniają biznes i funkcjonowanie przedsiębiorstw. Istotnym punktem wydarzenia były case studies dotyczące innowacji technologicznych w Polsce. Jedną z tych innowacji bezsprzecznie było uruchomienie przez Beyond.pl usługi Azure Stack na platformie produkcyjnej. Jest to pierwsza tego typu komercyjna realizacja w Europie Środkowo-Wchodniej.

W trakcie debaty „Azure Stack w Polsce – pionierskie wdrożenie pierwszej hybrydowej chmury”, w której udział wzięli: Maciej Madziała – Beyond.pl, Paweł Berkowski – DellEMC oraz Waldemar Skrzypiec – Microsoft, uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak wyglądał cały proces wdrożeniowy wraz ze wskazaniem trudności i sukcesów.

Wagę wdrożenia i jego znaczenie dla Polskich przedsiębiorców, w trakcie swojego wystąpienia podkreślił Mark Loughran, Dyrektor Generalny Microsoft w Polsce.

 

Dowiedz się więcej na temat chmury Microsoft Azure Stack oraz usługi Wsparcia i Wdrożenia Azure.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności