14 lutego 2019

Case Study „IT Wiz” – pierwszy komercyjny Azure Stack w Europie Środkowo-Wschodniej

W styczniowym wydaniu „IT Wiz” – Raport Specjalny: Infrastruktura Hiperkonwergentna. W ramach raportu pojawiło się Case Study opisujące wdrożenie pierwszej komercyjnej platformy Microsoft Azure Stack w Beyond.pl. 

W studium przypadku można zapoznać się z informacjami technicznymi wdrożenia, procesem uruchomienia usługi oraz z korzyściami płynącymi z korzystania z Microsoft Azure i Azure Stack w modelu chmury hybrydowej zlokalizowanej w Beyond.pl Data Center 2 w Poznaniu.

– Beyond.pl jako Cloud Service Provider oferuje dzięki tej usłudze nie tylko dostęp do Azure Stack w Data Center 2, ale umożliwia także rozszerzenie infrastruktury o globalne zasoby Microsoft w ramach jednej umowy (…). Największą korzyścią Azure Stack w Beyond.pl jest lokalizacja i dedykowany zespół wsparcia. Klienci mają pewność, że ich dane są przetwarzane na terenie Polski, co dla wielu branż jest kluczowym aspektem. Dotyczy to m.in. sektora finansowego, usług medycznych, czy energetyki. Ułatwia to również przejście różnorodnych audytów. Beyond.pl może podpisać także z klientem umowę o powierzeniu danych osobowych” – przekonuje Bartłomiej Danek, Członek Zarządu Beyond.pl.

Cały raport dostępny w styczniowym wydaniu „ITwiz” (1/2019).

 

Więcej informacji na temat rozwiązań chmurowych opartych o Azure Stack: Chmura hybrydowa Azure Stack | Produkty platformy Azure Stack | Wsparcie i wdrożenie Azure

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności