Doskonała powierzchnia technologiczna w centrum Poznania

Data Center 1

Beyond.pl Data Center 1 to 800m2 powierzchni technologicznej przeznaczonej pod usługi Centrum Danych. Obiekt spełnia wymogi międzynarodowego standardu Rating 3 wg ANSI/TIA-942.

Mocne strony Data Center 1

Neutralność telekomunikacyjna

Infrastruktura Beyond.pl została zaprojektowana tak, aby zapewnić Klientom możliwość wyboru dowolnego operatora telekomunikacyjnego o zasięgu międzynarodowym lub krajowym.

Standard Data Center

Rating 3 to najczęściej spotykany poziom gwarancji w serwerowniach na świecie. Centrum danych o takim standardzie charakteryzuje: dostępność na poziomie min. 99.982%, (max 1,6 godz. przerwy w roku) oraz redundancja kluczowych elementów.

Centrum Biznesowe Poznania

Beyond Data Center 1 zlokalizowane jest w centrum Poznania, w bliskim sąsiedztwie budynków z przeznaczeniem na wynajem powierzchni biurowych. Dzięki lokalizacji serwerowni Klienci mają możliwość kolokacji zasobów w bliskiej odległości od siedziby Firmy.

Pełen zakres usług IT

Centrum danych Beyond.pl, jako jedyne w Polsce oferuje pełen zakres usług IT, m.in: kolokację, wynajem infrastruktury, zarządzanie systemami i bazami danych. Klienci mają możliwość wydzielenia komór serwerowni oraz zwiększenia zasobów zgodnie z zapotrzebowaniem.

Parametry techniczne

Interesują Cię parametry techniczne naszych centrów danych?

pobierz plik

Jakich informacji potrzebujesz?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. Dziadoszańska 9. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software