Doskonała powierzchnia technologiczna w centrum Poznania

Beyond.pl Data Center 1

Data Center 1 to 800 m2 powierzchni technologicznej przeznaczonej pod kompleksowe usługi data center i cloud computing dla biznesu.

Obiekt spełnia wymogi międzynarodowego standardu Rated-3 wg ANSI/TIA-942. Gwarantuje to dostępność zasobów na poziomie minimum 99,982% oraz redundancję kluczowych elementów. Dodatkowo, system zarządzania bezpieczeństwem informacji w obu centrach danych Beyond.pl jest zgodny z normą ISO 27:0001.

Data Center 1 zlokalizowane jest w centrum Poznania, w bliskim sąsiedztwie budynków z przeznaczeniem na wynajem powierzchni biurowych. Dzięki lokalizacji serwerowni Klienci mają możliwość kolokacji zasobów w bliskiej odległości od siedziby firmy.

Infrastruktura Beyond.pl została zaprojektowana tak, aby zapewnić Klientom możliwość wyboru dowolnego operatora telekomunikacyjnego o zasięgu międzynarodowym lub krajowym.

Bezpieczeństwo przetwarzania danych

ISO/IEC 27001:2013

Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/IEC 27001 to gwarancja najlepszych praktyk bezpieczeństwa.

certyfikat iso 27001

Parametry techniczne

Interesują Cię parametry techniczne naszych centrów danych?

Jakich informacji potrzebujesz?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności