Najnowocześniejsze Centrum Danych w Europie

Beyond.pl Data Center 2

Data Center 2 to 12 000 m2 powierzchni technologicznej przeznaczonej pod kompleksowe usługi data center i cloud computing dla biznesu.

To jedyne centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 potwierdzającym najwyższy standard bezpieczeństwa we wszystkich czterech obszarach: architektury, mechaniki, zasilania i telekomunikacji. Dodatkowo, system zarządzania bezpieczeństwem informacji w obu centrach danych Beyond.pl jest zgodny z normą ISO 27:0001.

Data Center 2 Beyond.pl zostało zaprojektowane z zachowaniem najwyższego poziomu ciągłości działania przy zapewnieniu maksymalnej energooszczędności.

Certyfikaty Beyond.pl

certyfikat iso 27001

ISO 27001

Gwarancja bezpieczeństwa przetwarzania danych. Wewnętrzny system zarządzania bezpieczeństwem informacji na najwyższym poziomie.

ansi-rated-4-certificate

Rated 4 wg ANSI/TIA-942

Gwarancja stabilności i ciągłości działania. Najwyższy standard we wszystkich czterech obszarach: architektury, mechaniki, zasilania i telekomunikacji.

certyfikat_03_pci-dss

PCI DSS

Gwarancja ochrony danych osobowych posiadaczy kart. Światowy standard bezpieczeństwa ustalony przez organizacje finansowe.

centrum-danych-certyfikat-soc-2-beyond-pl

SOC 2

Najwyższy stopień zgodności wewnętrznych procesów w zakresie bezpieczeństwa i dostępności u dostawców usług IT.

vmware-cloud-verified-data-center-beyond

VMware Cloud Verified

Gwarancja świadczenia usług w oparciu o kompletną technologię VMware Cloud i dostęp do pełnego zestawu zintegrowanych możliwości infrastruktury VMware Cloud

Mocne strony Data Center 2

Bezpieczeństwo

Jedyne centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 potwierdzającym najwyższy standard bezpieczeństwa.

Neutralność telekomunikacyjna

Własna infrastruktura światłowodowa łącząca centra danych Beyond.pl zapewnia dostęp do ponad 20 operatorów telekomunikacyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Wydajność

Pierwsze centrum danych w Polsce gwarantujące tak wysoką efektywność zużycia energii. Mniejsze zużycie energii przekłada się z kolei na niższą cenę usług.

Chłodzenie adiabatyczne

Pierwsze w Polsce data center wyposażone w dwa systemy chłodzenia: tradycyjny i adiabatyczny. Innowacyjny system adiabatyczny efektywnie się przekłada na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Ciągłość działania

Gwarancja dostępności do zasobów na poziomie 99,995% potwierdzona dodatkową umową SLA. Dwutorowy system zasilania nawet w przypadku awarii zapewnia dostęp do danych.

Katalog Beyond.pl

Pobierz katalog firmowy i poznaj nas lepiej