Najnowocześniejsze Centrum Danych w Europie

Beyond.pl Data Center 2

Data Center 2 to 12 000 m2 powierzchni technologicznej przeznaczonej pod kompleksowe usługi data center i cloud computing dla biznesu.

To jedyne centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 potwierdzającym najwyższy standard bezpieczeństwa we wszystkich czterech obszarach: architektury, mechaniki, zasilania i telekomunikacji. Dodatkowo, system zarządzania bezpieczeństwem informacji w obu centrach danych Beyond.pl jest zgodny z normą ISO 27:0001.

Data Center 2 Beyond.pl zostało zaprojektowane z zachowaniem najwyższego poziomu ciągłości działania przy zapewnieniu maksymalnej energooszczędności.

certyfikat rated 4 wg ANSI/TIA-942

Rated 4 wg ANSI/TIA-942

Spełnienie normy ANSI/TIA-942 we wszystkich czterech obszarach: architektury, mechaniki, zasilania i telekomunikacji.

certyfikat iso 27001

ISO/IEC 27001:2013

Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/IEC 27001 to potwierdzenie najwyższego poziomu bezpieczeństwo przetwarzania danych.

certyfikat pci dss

PCI DSS Certificate of Compliance

Światowy standard bezpieczeństwa ustalony przez organizacje finansowe zapewniający ochronę danych osobowych posiadaczy kart.

Mocne strony Data Center 2

Bezpieczeństwo

Jedyne centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 potwierdzającym najwyższy standard bezpieczeństwa.

Neutralność telekomunikacyjna

Własna infrastruktura światłowodowa łącząca centra danych Beyond.pl zapewnia dostęp do ponad 20 operatorów telekomunikacyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Wydajność

Pierwsze centrum danych w Polsce gwarantujące tak wysoką efektywność zużycia energii. Mniejsze zużycie energii przekłada się z kolei na niższą cenę usług.

Chłodzenie adiabatyczne

Pierwsze w Polsce data center wyposażone w dwa systemy chłodzenia: tradycyjny i adiabatyczny. Innowacyjny system adiabatyczny efektywnie się przekłada na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Ciągłość działania

Gwarancja dostępności do zasobów na poziomie 99,995% potwierdzona dodatkową umową SLA. Dwutorowy system zasilania nawet w przypadku awarii zapewnia dostęp do danych.

Katalog Beyond.pl

Pobierz katalog firmowy i poznaj nas lepiej