lacznosc

Łączność

Pierwsze w Polsce neutralne telekomunikacyjnie centrum danych.

Beyond.pl – więcej niż łączność

Oferujemy neutralność telekomunikacyjną i dostęp do globalnych operatorów telekomunikacyjnych.

Beyond.pl to dom dla wielu operatorów telekomunikacyjnych klasy Tier 1, największego w Polsce punktu wymiany ruchu internetowego EPIX oraz do wielu regionalnych i lokalnych dostawców Internetu.

Rdzeniem łączności w Beyond.pl są dwa połączone ze sobą ringi dark fiber w Poznaniu i Warszawie zaprojektowane w taki sposób, aby dotrzeć do kluczowych punktów obu miast. Ringi Beyond.pl są dodatkowo połączone z wysokoprzepustowym korytarzem przesyłowym Beyond East-West Corridor, który łączący Frankfurt, Poznań i Warszawę.

Korzyści

Neutralność telekomunikacyjna

Jesteśmy pierwszym w Polsce neutralnym telekomunikacyjnie data center. Oba poznańskie centra danych połączone są ringiem światłowodowym.

Elastyczność

Masz możliwość świadomego wyboru dostawcy pod kątem parametrów technicznych i ceny. Gwarantujemy dostęp do ponad 20 operatów telekomunikacyjnych.

Globalny zasięg

Dzięki możliwości wyboru dowolnego operatora telekomunikacyjnego masz dostęp do globalnej i krajowej sieci światłowodowej o przepustowości łączy od 1 Gb/s do 10 Gb/s.

Gwarancja dostępności

Posiadamy bezpośrednie sesje BGP z naszymi operatorami. Co oznacza, że Twoja firma zawsze ma stabilne i najszybsze połączenie z Internetem.

Skontaktuj się z nami

Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Nazwa firmy*
Stanowisko*
W czym możemy Ci pomóc?
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.