Microsoft Gold Partner i Direct Cloud Solution Provider

Beyond.pl partnerem Microsoft od wielu lat i w wielu obszarach.

Microsoft Gold Partner, Cloud Solution Provider

Beyond.pl posiada najwyższy stopień partnerstwa Microsoft. To gwarancja dostępu do chmury publicznej Microsoft oraz rozwiązań licencyjnych i hostingowych wspieranych managed services z zapewnieniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Status partnera Direct Cloud Solutions Provider pozwala na oferować dostęp do chmury publicznej Microsoft Azure i Office 365 wraz z pełnym zapleczem usług wspierających.

O partnerstwie Microsoft

Status Direct Microsoft Cloud Solution Provider umożliwia Beyond.pl oferowanie kompletnego portfolio usług chmurowych Microsoft Azure i Microsoft 365 oraz:

  • elastycznego modelu rozliczeń z możliwością zmian ilości usług w każdym momencie trwania umowy
  • bieżących informacjach o wykorzystaniu i koszcie usług Azure
  • bieżących analiz wykorzystania licencji i samodzielnego włączania usług poprzez samoobsługowy panel
  • outsourcing administracji usług, monitoring, nadzór nad optymalizacją kosztową i wydajnościową
  • rekomendacji, doradztwa
  • wsparcia 24/7/365 oraz stały monitoring IT  zespołu Beyond.pl

W ramach programu Solution Assesment Microsoft Partner Beyond.pl realizuje analizy przedwdrożeniowe. W ramach programu przygotowywana jest profesjonalna analiza i ocena środowiska IT przy użyciu nowoczesnych, dedykowanych narzędzi analitycznych.

Kompleksowa usługa Solution Assesment realizowana jest w obszarach:

  • Workplace Modernization – ocena do migracji lub implementacji strategii rozwiązań chmurowych
  • Cybersecurity- analiza infrastruktury obszaru cyberbezpieczeństwa w organizacji
  • Infrastructure Optimzation- analiza przepływów pracy w infrastrukturze serwerowej oraz aplikacyjnej, rekomendacje optymalizacji infrastruktury

Beyond.pl zapewnia również bieżący konsulting w zakresie wykorzystywania usług w Microsoft Azure oraz Microsoft 365 wraz z możliwością organizacji dedykowanych warsztatów dla Partnerów i Klientów Beyond.pl.

Beyond.pl jest jedynym w Polsce autoryzowanym przez Microsoft  partnerem programu QMTH (Program Qualified Multitenant Hoster), który umożliwia hosting wirtualnych maszyn Windows na dedykowanej lub współdzielonej infrastrukturze IT z wykorzystaniem posiadanych przez Klienta licencji. Dodatkowo, jesteśmy upoważnieni do hostingu subskrypcji Office 365 ProPlus w środowisku współdzielonym, używając Aktywacji Współużytkowanego Komputera (SCA).

Beyond.pl jako SPLA Service Provider oferuje szereg scenariuszy hostowania usług i aplikacji opartych o rozwiązania Microsoft na użytek klientów naszych data center. Licencje w programie SPLA rozliczane są w cyklach miesięcznych, co pozwala na dostosowanie infrastruktury do skalowania zgodnie z wymaganiami biznesowymi

QMTH Program

Qualified Multitenant Hoster

Skontaktuj się z nami