VMware Cloud Verified

Usługi w oparciu o kompletną technologię VMware Cloud

Status VMware Cloud Verified

Partnerzy posiadający status VMware Cloud Verified stosują kompletne i najbardziej zaawansowane technologie VMware Cloud, zapewniające najwyższy stopień zgodności operacyjnej chmur oraz maksymalne korzyści dla swoich klientów biznesowych. Oznacza to również łatwy i pełny dostęp do infrastruktury VMware i jej rozwiązań.

Jako Centrum Danych Beyond.pl od wielu lat świadczymy usługę chmury dla biznesu opartą o technologie VMware i jest to jeden z filarów naszego portfolio. Status partnera VMware potwierdza nasze doświadczenie i umiejętności w praktycznym zastosowaniu rozwiązań VMware.

Sprawdź nasz status Partnera VMware Cloud Verified

O firmie VMware

VMware to firma technologiczna o szerokim zakresie usług i rozwiązań w zakresie środowiska obliczeniowego, sieci, zabezpieczeń, a przede wszystkim chmury. VMware funkcjonuje od ponad 20 lat budując swoją obecność na całym świecie i sieć partnerów sięgającą 75 000 podmiotów.

Korzyści ze statusu VMware Cloud Verified

Klienci Centrum Danych Beyond.pl korzystających z rozwiązań opartych na technologiach VMware mogą liczyć na szereg korzyści, które zapewnia status partnera VMware Cloud Verified, a są to m.in.:

  • Elastyczność w wyborze odpowiednich rozwiązań
  • Integrację i interoperacyjność
  • Optymalizację kosztów
  • Skalowalność i wysoka wydajność rozwiązań
  • Pomoc i wsparcie doświadczonych administratorów
  • Różne modele (chmury prywatną, dedykowaną i hybrydową)

Skontaktuj się z nami