Disaster Recovery as a Services

Jak samodzielnie wykonać audyt procesów Disaster Recovery?

Gotowa lista pytań audytowych.

Pobierz materiał

Upewnij się, że Twoja organizacja ma prawidłowo wdrożone schematy działania na wypadek awarii.

Przedsiębiorstwa w Polsce są świadome wymogów w zakresie procedur odzyskiwania danych. Wiele z nich wręcz deklaruje, że w ich firmach wdrożono schematy działania na wypadek awarii. Jeśli jednak przyjrzymy się głębiej widzimy duży rozdźwięk pomiędzy deklaracjami, a faktycznym przygotowaniem firm na nagłe awarie.

Jak wygląda sytuacja w Twojej firmie? Czy jest dobrze przygotowana na sytuacje kryzysowe? Nie czekaj na awarię, aby zweryfikować skuteczność procesów disaster recovery. Wykonaj samodzielny audyt i upewnij się, że Twój biznes nie jest zagrożony utratą danych.

Eksperci Beyond.pl przygotowali listę kontrolną, która umożliwia samodzielne przeprowadzenie audytu procesów disaster recovery. Lista zawiera 30 szczegółowych pytań wraz ze wskazówkami i poradami. Odpowiedzi pozwolą Ci ocenić stopień poprawności wdrożonych schematów działania w przypadku zaistnienia awarii a wyniki wskażą poziom przygotowania oraz potencjalne obszary do usprawnienia. Liczymy, że wyciągnięte z wewnętrznej kontroli wnioski pozwolą dobrze przygotować się na konieczność uruchomienia procedury disaster recovery, w tym m.in.:

  • zweryfikować poziom przygotowanych procedur,
  • zidentyfikować obszary, które należy poprawić,
  • zminimalizować następstwa awarii,
  • wyeliminować błędy i braki w procesach,
  • odkryć nowe możliwości wprowadzenia zmian.

Zachęcamy do pobrania listy kontrolnej i przeprowadzenia samodzielnego audyt disaster recovery. Materiał jest dostępny bezpłatnie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

 

Formularz rejestracyjny

Imię*
Nazwisko*
Nazwa firmy*
Stanowisko*
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Disaster Recovery

Dlaczego warto wykonać samodzielny audyt?

Usprawnij procedury

Wskazówki i rekomendacje podniosą poziom przygotowania Twojej organizacji na wypadek awarii skutkującej utratą danych.

Zidentyfikujesz wadliwe obszary

Wykonując samodzielnie audyt, dowiesz się, które obszary w zakresie disaster recovery wymagają uwagi i optymalizacji.

Wyeliminujesz błędy

Zbadasz występowanie różnego rodzaju błędów i braków w procesach, które możesz wyeliminować.

Zredukujesz następstwa awarii IT

Odpowiednio wdrożony i egzekwowany Disaster Recovery Plan pozwoli Twojej organizacji ograniczyć następstwa wystąpienia krytycznych sytuacji.

Odkryjesz nowe możliwości

Porady i podpowiedzi zwrócą uwagę na nowe technologie i rozwiązania w obszarze disaster recovery, które dostępne są na rynku polskim.

Skorzystasz z bezpłatnych konsultacji

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, w ramach których eksperci Beyond.pl zarekomendują działania w obszarze przygotowania wydajnej infrastruktury na potrzeby disaster recovery.

Dla kogo jest checklista?

Dla CEO, CFO, COO, aby zwiększyć poziom wiedzy na temat przygotowania organizacji na wypadek awarii infrastruktury IT i następstw w postaci utraty danych i dostępu do systemów IT.

Dla CIO oraz odpowiedzialnych za obszar IT, aby zidentyfikować obszary, które wymagają uwagi i optymalizacji.

Dla każdego kto chce ograniczyć konsekwencje awarii IT i jej wpływu na biznes.

Partner projektu