Administrator Systemów Linux

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie bieżącej infrastruktury serwerowej działającej pod kontrolą GNU/Linux,
  • planowanie i implementacja architektury serwerowej w oparciu o mechanizmy automatyzacji,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną (tworzenie i aktualizacja).

Wymagania:

  • znajomość systemów Linux od strony administracyjnej,
  • znajomość narzędzi do przetwarzania tekstu (grep, sed, awk itp.),
  • umiejętność pisania podstawowych skryptów (dowolne z – bash, perl, php),
  • otwartość na poznawanie nowych technologii,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów,
  • wytrwałość w dążeniu do celu,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności przy innowacyjnych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (program Multikafeteria),
  • przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę,
  • pracę stacjonarną w Poznaniu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: