AWS Business Development Manager

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych i infrastruktury as a service w Polsce i Europie Centralnej. Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Praca z klientami nad przygotowaniem najlepszych rozwiązań biznesowych z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych i hybrydowych opartych na platformie AWS i rozwiązaniach Beyond.pl.
  • Właściciel procesu operacyjnego współpracy z firm AWS i pierwszy kontakt operacyjny- odpowiedzialność za proces „vendor relation”.
  • Prowadzenie procesu AWS Well-Architected Framework i przygotowywanie założeń planu migracji do rozwiązań chmurowych.
  • Praca z klientami jako zaufany doradca w tworzeniu strategii IT.
  • Działalność przedsprzedażna (zorientowana na biznes).
  • Monitorowanie i rekomendowanie usług dla klientów oraz optymalizacja zużycia na podstawie raportów dotyczących wykorzystania.
  • Zarządzanie projektami z udziałem klienta i zespołu technicznego Beyond.pl.
  • Wsparcie biznesowe dla działu sprzedaży i prowadzenie szkoleń, mentoring zespołu, transfer wiedzy w organizacji.
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientem.
  • Zorientowanie na biznes z bazą technologiczną.

Nasze oczekiwania

  • 3 lata+ doświadczenia z partnerem dostawcy rozwiązań AWS.
  • Znajomość metodologii i narzędzi AWS Well-Architected Framework.
  • Praca z klientami w modelu bezpośrednim (doświadczenie dystrybucyjne, lub pracy z kanałem partnerskim nie będzie użyteczne).
  • Certyfikacja AWS na poziomie minimum Cloud Practitioner.
  • Doświadczenie w procesach sprzedaży i operacyjnych AWS.
  • Znajomość oceny rozwiązań – doświadczenie w tych projektach.
  • Znajomość narzędzi i programu AWS Partner Network.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym.

Mile widziane

  • Certyfikacja na poziomie Fundamentals w obszarze cloud Google lub Microsoft.
  • Wskazana znajomość programów licencjonowania i usług firmy Microsoft.
  • Inne szkolenia/certyfikaty z obszaru cloud.
  • Angielski – poziom swobodnej komunikacji biznesowej.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze IT.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Różnorodność wykonywanych zadań.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria).
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Fundusz szkoleniowy.
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę.
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942.

Pobierz nasz infopack rekrutacyjny i dowiedz się wszystkiego o warunkach pracy w Beyond.pl:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Beyond.pl w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”