Inżynier Automatyzacji Sieci

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • systemowe utrzymywanie infrastruktury sieciowej centrum danych,
  • zaangażowanie we wdrażanie rozwiązań automatyzujących oraz dzielenie się wiedzą na ten temat,
  • samodzielne tworzenie środowisk testowych,
  • usprawnianie wdrażanych systemów,
  • wykonywanie zadań łączących umiejętności z obszarów administracji systemami, infrastrukturą sieciową i programowania skryptowego (DEV-OPS),
  • promowanie systemowego podejścia wewnątrz zespołu IT.

Wymagania:

  • znajomość podstaw działania sieci TCP/IP (poziom CCNA/JNCIA),
  • znajomość systemów Linux jako zaawansowany użytkownik/administrator,
  • umiejętność korzystania z publicznych usług cloud (np. AWS, Azure), znajomość standardów API,
  • wiedza teoretyczna oraz praktyczna dotycząca działania systemów automatyzacji, np. Ansible/Chef/Puppet,
  • znajomość języków skryptowych (np. python, php),
  • samodzielność, decyzyjność,
  • otwartość na nowinki technologiczne,
  • gotowość do pracy w interdyscyplinarnych zespołach,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość rozwiązań sieciowych Juniper (SRX, MX, EX, QFX),
  • znajomość protokołu netconf,
  • zaawansowana wiedza sieciowa (poziom CCNP/JNCIP),
  • znajomość EVPN/VXLAN,
  • zaawansowana znajomość języków skryptowych.

Oferujemy:

  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności przy innowacyjnych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • pracę stacjonarną w Poznaniu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając: