Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • wsparcie sprzedaży usług data center, dzierżawy sprzętu IT i usług administracji,
  • aktywne poszukiwanie produktów, usług i rozwiązań oraz proponowanie ich Zespołowi Handlowemu oraz Klientom,
  • rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych/technicznych,
  • przygotowywanie środowisk testowych,
  • przeprowadzanie testów nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • znajomość produktów i rozwiązań Microsoft (Windows, MS SQL, Exchange, Sharepoint, itd.),
  • znajomość produktów i rozwiązań Open Source (Linux, bazy danych, serwery aplikacji),
  • znajomość produktów i rozwiązań Storage,
  • znajomość produktów i rozwiązań stosowanych w sieciach Ethernet,
  • znajomość produktów i rozwiązań stosowanych w sieciach FO,
  • wiedza techniczna pozwalająca na administrację środowiskami informatycznymi (budowa środowisk testowych, testy nowych rozwiązań),
  • posiadanie certyfikatów branżowych będzie dodatkowym atutem (np. Microsoft, VMware, Cisco),
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb biznesowych Klienta,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne – komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności negocjacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  • wytrwałość w dążeniu do celu,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942,
  • rozwój zawodowy przy samodzielnych projektach,
  • współpracę z uznanymi partnerami technologicznymi,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria),
  • lekcje języka angielskiego,
  • fundusz szkoleniowy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę,
  • pracę stacjonarną w Poznaniu.

Pobierz nasz infopack rekrutacyjny i dowiedz się wszystkiego o warunkach pracy w Beyond.pl:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Beyond.pl w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”