Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Inżynier Wsparcia Sprzedaży będzie należało m.in. wsparcie sprzedaży usług data center, dzierżawy sprzętu IT i usług administracji, aktywne poszukiwanie produktów, usług i rozwiązań oraz proponowanie ich Zespołowi Handlowemu oraz Klientom, rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami, przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych/ technicznych oraz przygotowywanie środowisk testowych, przeprowadzanie testów nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • znajomość produktów i rozwiązań Microsoft (Windows, MS SQL, Exchange, Sharepoint, itd.),
  • znajomość produktów i rozwiązań Open Source (Linux, bazy danych, serwery aplikacji),
  • znajomość produktów i rozwiązań Storage,
  • znajomość produktów i rozwiązań stosowanych w sieciach Ethernet,
  • znajomość produktów i rozwiązań stosowanych w sieciach FO,
  • wiedza techniczna pozwalająca na administrację środowiskami informatycznymi (budowa środowisk testowych, testy nowych rozwiązań),
  • posiadanie certyfikatów branżowych będzie dodatkowym atutem (np. Microsoft, VMware, Cisco),
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb biznesowych Klienta,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne – komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności negocjacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  • wytrwałość w dążeniu do celu,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wyjątkową atmosferę pracy,
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: