Junior IT Service Desk Specialist (DE)

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych i infrastruktury as a service w Polsce i Europie Centralnej. Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi.
  • Bieżąca analiza i odpowiadanie na zapytania klientów.
  • Obsługa zapytań wysyłanych drogą e-mailową, przez serwis produktowy i panel administracyjny.
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych dokonywanych przez panel administracyjny.
  • Prace konfiguracyjne.
  • Współpraca z Działem Sprzedaży w ramach obsługi posprzedażowej.

Nasze oczekiwania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).
  • Biegła znajomość języka polskiego (warunek konieczny).
  • Mile widziana biegła znajomość innego języka, preferowany język angielski.
  • Doświadczenie w pracy w Service Desk i/lub Customer Service.
  • Znajomość nowoczesnych usług IT.
  • Rozumienie infrastruktury IT i zależności między jej poszczególnymi elementami.
  • Znajomość ITIL.
  • Mile widziana dobra znajomość systemów Windows i/lub Linux.
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Nastawienie pro-klienckie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa).

Oferujemy

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942.
  • Rozwój zawodowy przy samodzielnych projektach.
  • Współpracę z uznanymi partnerami technologicznymi.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria).
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Fundusz szkoleniowy.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę.
  • Pracę stacjonarną w Poznaniu.

Pobierz nasz infopack rekrutacyjny i dowiedz się wszystkiego o warunkach pracy w Beyond.pl:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Beyond.pl w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”