Junior IT Support Specialist

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych i infrastruktury as a service w Polsce i Europie Środkowej. Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

Stacjonarnie

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu Smart Hands i rozpocznij swoją przygodę w branży IT. Szukamy osoby, która lubi pracę ze sprzętem komputerowym i ma podstawową wiedzę z zakresu okablowania. Przy realizacji codziennych zadań będziesz pracować z najnowszymi technologiami IT w nowoczesnym Centrum Danych. Podstawowe aktywności w zespole to rozwiązywanie problemów sprzętowych, monitoring infrastruktury i realizacja prac instalacyjnych na zlecenie klientów.

Możemy śmiało powiedzieć, że tworzymy miejsce do rozwoju Twojej kariery w branży IT, bo w Beyond.pl czeka Cię praca pełna inspiracji, środowisko wykwalifikowanych ekspertów oraz szerokie perspektywy do dalszego rozwoju. Dołączając do Beyond.pl będziesz miał możliwość dostępu do nowoczesnej infrastruktury, obszerny know-how, a także szansę współtworzenia technologii przyszłości! Go Beyond Together!

Zadania

  • utrzymywanie ciągłości pracy infrastruktury,
  • wykonywanie usług „remote hands” świadczonych na terenie serwerowni,
  • montaż urządzeń IT oraz okablowania,
  • monitorowanie, diagnostyka i rozwiązywanie problemów sprzętowych,
  • obsługa zgłoszeń serwisowych we współpracy z klientem
  • utrzymywanie aktualnej dokumentacji, spisów, ewidencji urządzeń, obsługa dostaw urządzeń.

Nasze oczekiwania

  • znajomość budowy komputera,
  • znajomość urządzeń infrastruktury IT oraz zależności pomiędzy jej elementami,
  • podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN,
  • znajomość rodzajów okablowania strukturalnego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi aplikacji MS Word oraz MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz zapoznawanie się z dokumentacją techniczną,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • praca stacjonarna w naszym Data Center w Poznaniu
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • proaktywność i zaangażowanie w realizacji zadań.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu pomiarów okablowania,
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu zasilania elektrycznego,
  • umiejętność podstawowych konfiguracji systemów Windows/Linux,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej organizacji
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze IT,
  • różnorodność wykonywanych zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • system premiowy
  • bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria),
  • indywidualny fundusz szkoleniowy,
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie,
  • duża elastyczność w ustalaniu grafiku pracy (praca w systemie zmianowym)
  • przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę
  • pracę z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942

Pobierz nasz infopack rekrutacyjny i dowiedz się wszystkiego o warunkach pracy w Beyond.pl:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Beyond.pl w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”