Linux Administrator (IT Level 3)

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych i infrastruktury as a service w Polsce i Europie Środkowej. Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

Zdalnie

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu prawdziwych Linuxowych ekspertów. SysAdmin Linux w naszym teamie pracuje przy utrzymaniu i rozwijaniu infrastruktury klientów działającej w oparciu o system linux. Utrzymujemy też infrastrukturę monitoringu zabbix, tworzymy lub ulepszamy skrypty ansible, rozwijamy środowska docker’owe, utrzymujemy globalną infrastrukturę anycastDNS i wspieramy zespół developerów tworzący naszą autorską chmurę e24cloud.

Jako SysAdmin Linux pracować możesz zdalnie, co nie znaczy, że praca z biura nie jest możliwa – if You only want… 😉

Musimy też zaznaczyć, że na tym stanowisku nie będziesz pracował w global cloud takich jak AWS lub GCP, natomiast wiedza z tych cloudów może być przydatna podczas migracji klientów z tych rozwiązań.

Możemy śmiało powiedzieć, że tworzymy miejsce do rozwoju Twojej kariery w branży IT, bo w Beyond.pl czeka Cię praca pełna inspiracji, środowisko wykwalifikowanych ekspertów oraz szerokie perspektywy do dalszego rozwoju. Dołączając do Beyond.pl będziesz miał możliwość dostępu do nowoczesnej infrastruktury, obszerny know-how, a także szansę współtworzenia technologii przyszłości! Go Beyond Together!

Zadania

  • utrzymywanie bieżącej infrastruktury serwerowej działającej pod kontrolą GNU/Linux oraz usług na tych systemach,
  • projektowanie oraz implementacja infrastruktury serwerowej działającej pod kontrolą GNU/Linux oraz usług na tych systemach,
  • automatyzacja zarządzania infrastrukturą przy użyciu ansible i git,
  • automatyzacja deploymentów infrastruktury przy użyciu ansible i git,
  • rozwój wewnętrznej infrastruktury monitoringu,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną (tworzenie i aktualizacja).

Nasze oczekiwania

  • min. 3 lata doświadczenia z systemami Linux – instalacja, konfiguracja, upgrade’y i maintenance
  • doświadczenie w monitorowaniu środowisk – znajomość Zabbix
  • Bardzo dobra znajomość:
    • Nginx, Apache
    • MySQL, MariaDB, PostgreSQL
    • DNS
  • Dobra znajomość:
    • Bash/Python/Perl
    • Haproxy
    • Ansible
  • Podstawowa znajomość:
    • Docker, traefik
    • GitLab
    • elasticsearch, EFK/ELK
  • otwartość na poznawanie nowych technologii,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze IT,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • różnorodność wykonywanych zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria),
  • lekcje języka angielskiego,
  • indywidualny fundusz szkoleniowy,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej,
  • przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę,
  • pracę z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942.

Pobierz nasz infopack rekrutacyjny i dowiedz się wszystkiego o warunkach pracy w Beyond.pl:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Beyond.pl w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”