Menedżer Kanału Sprzedaży

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych i infrastruktury as a service w Polsce i Europie Centralnej. Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

Stacjonarnie lub zdalnie

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Współpraca z kanałem partnerów oferujących rozwiązania wiodących producentów serwerów i storage w połączeniu z usługami Beyond.pl.
  • Wsparcie partnerów w procesie ofertowania usług Beyond.pl.
  • Budowanie wspólnych działań rynkowych z producentami.
  • Edukacja i wsparcie Partnerów w transformacji ich sprzedaży do modelu „As a Service”.
  • Doradztwo w zakresie doboru dostępnych usług Beyond.pl.
  • Wsparcie partnerów w relacjach z klientami.
  • Zarządzanie i udział w projektach z udziałem partnera i zespołu Beyond.pl.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych klientów i partnerów, w oparciu o najwyższe standardy obsługi.
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z zespołami sprzedaży producentów.

Nasze oczekiwania

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w roli handlowej w firmie z branży IT oferującej rozwiązania zaawansowane (producent lub integrator).
  • Wiedza i doświadczanie w przygotowaniu ofert obejmujących rozwiązania serwerowe i chmury prywatnej.
  • Umiejętność prezentacji wartości rozwiązań na poziomie CxO u klientów.
  • Gotowość do poznawania kolejnych rozwiązań i szybkie przyswajanie wiedzy.
  • Sumienność i dokładność.
  • Kreatywne podejście do problemów, umiejętność myślenia analitycznego.
  • Swobodny poziom komunikacji biznesowej w języku angielskim.

Mile widziane

  • Wiedza w zakresie licencjonowania.
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami.

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy, w tym możliwość uzyskania certyfikatów wiodących producentów.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze IT.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria).
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Fundusz szkoleniowy.
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę.
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami hybrydowymi w jedynym w Europie centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942.

Pobierz nasz infopack rekrutacyjny i dowiedz się wszystkiego o warunkach pracy w Beyond.pl:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Beyond.pl w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”