Junior IT Support Specialist

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych i infrastruktury as a service w Polsce i Europie Centralnej. Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie ciągłości pracy infrastruktury.
  • Wykonywanie usług „remote hands” świadczonych na terenie serwerowni.
  • Montaż urządzeń IT oraz okablowania.
  • Monitorowanie, diagnostyka i rozwiązywanie problemów sprzętowych.
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji, spisów, ewidencji urządzeń, obsługa dostaw urządzeń.

Nasze oczekiwania

  • Znajomość budowy komputera.
  • Znajomość urządzeń infrastruktury IT oraz zależności pomiędzy jej elementami.
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN.
  • Umiejętność podstawowych konfiguracji systemów Windows/Linux.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi aplikacji MS Word oraz MS Excel.
  • Znajomość rodzajów złącz i okablowania strukturalnego.
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu pomiarów okablowania.
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu zasilania elektrycznego.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz zapoznawanie się z dokumentacją techniczną.
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa).
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność precyzyjnego formułowania treści.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze IT.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Różnorodność wykonywanych zadań.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria).
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Fundusz szkoleniowy.
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.
  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę.
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942.

Pobierz nasz infopack rekrutacyjny i dowiedz się wszystkiego o warunkach pracy w Beyond.pl:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Beyond.pl w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”