Senior Specialist / Manager ds. Marketingu i PR

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • kształtowanie zewnętrznej i wewnętrznej polityki PR-owej,
  • wsparcie organizowanych działań sprzedażowych i marketingowych,
  • realizacja aktywności marketingowych ATL, BTL, digital, eventy, ambient,
  • prowadzenia biura prasowego, social media oraz utrzymywanie relacji z mediami,
  • bieżąca analiza i wyciąganie wniosków na temat: rynku, konkurencji, trendów, wskaźników sprzedażowych i marketingowych,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży,
  • prowadzenie działań z obszaru employer branding.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża IT i praca w sektorze B2B),
  • umiejętność tworzenia tekstów prasowych,
  • znajomość internetowych narzędzi marketingowych (SEM, Email marketing, Social Media, narzędzia do monitoringu mediów),
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych, nastawienie na współpracę,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel i Word),
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych umiejętności poprzez pracę nad rozwojowymi projektami,
  • udział w szkoleniach,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wyjątkową atmosferę pracy,
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami.

Pobierz nasz infopack rekrutacyjny i dowiedz się wszystkiego o warunkach pracy w Beyond.pl:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: