Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO 27001: 2013 (w tym przeprowadzanie szkoleń dla pracowników, nadzór nad audytami wewnętrznymi),
  • opracowywanie polityk, procedur, zasad, instrukcji, formularzy itp. związanych z bezpieczeństwem informacji,
  • udział w audytach dotyczących bezpieczeństwa informacji przeprowadzanych przez klientów Spółki,
  • współpraca przy projektach związanych z bezpieczeństwem informacji oraz ochroną danych osobowych w organizacji, w tym przy uzyskiwaniu certyfikatów dotyczących bezpieczeństwa informacji,
  • ścisła współpraca z Oficerem Bezpieczeństwa IT oraz Koordynatorem Ochrony Fizycznej w zakresie projektów dotyczących bezpieczeństwa informacji,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (doradczymi, certyfikującymi) w zakresie wdrażanych/wdrożonych systemów zarządzania.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z bezpieczeństwem informacji lub ochroną danych osobowych,
  • doświadczenie w przygotowywaniu, opracowywaniu oraz wdrażaniu dokumentacji i procedur z zakresu bezpieczeństwa informacji,
  • umiejętność definiowania wymagań w zakresie bezpieczeństwa informacji i zapewnienia ciągłości działania,
  • znajomość norm: ISO2700 i/lub ISO 22301,
  • praktyczna znajomość ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO,
  • znajomość innych dobrych praktyk w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz wymagań prawnych,
  • znajomość metodyk i praktyk z zakresu zarządzania IT (np. ITIL),
  • znajomość metodyk audytu i oceny ryzyka, praktyczna umiejętność identyfikowania ryzyka i poszukiwania rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość.

Oferujemy:

  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności przy innowacyjnych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (program Multikafeteria),
  • przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę,
  • pracę stacjonarną w Poznaniu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: