Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Miejsce pracy:  Poznań lub Warszawa

Zakres obowiązków:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalista ds. Rozwoju Biznesu będzie należała m.in.:

  • sprzedaż usług data center, dzierżawy sprzętu IT i usług administracji,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania:

  • znajomość branży IT,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług IT,
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb biznesowych Klienta,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne – komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności negocjacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  • wytrwałość w dążeniu do celu,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wyjątkową atmosferę pracy,
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: