Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • realizacja procesu zakupów towarów i usług zgodnie z obowiązującą w firmie polityką zakupową,
  • analiza rynku w obszarze dostawców sprzętu IT,
  • przygotowywanie i monitorowanie zamówień, dbanie o terminowość dostaw,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami, zarządzanie bazą dostawców oraz negocjowanie umów,
  • zarządzanie oprogramowaniem będącym w posiadaniu firmy,
  • określenie zasad użytkowania licencji na oprogramowanie zgodnie z zasadami licencjonowania,
  • zarządzanie sprzętem biurowym,
  • wsparcie procesów projektowych infrastruktury IT,
  • wsparcie procesu sprzedaży.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu infrastruktury i rozwiązań IT,
  • znajomość rozwiązań sprzętowych wiodących producentów klasy enterprise (serwery, storage, sieć, urządzenia osobiste, biurowe),
  • znajomość oprogramowania komercyjnego i open source,
  • wiedza z zakresu licencjonowania,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Excel,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność koncentracji na założonych celach biznesowych,
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • zdolności analityczne,
  • wytrwałość w dążeniu do celu,
  • samodzielność w działaniu,
  • skrupulatność, zaangażowanie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • fundusz szkoleniowy,
  • rozwój zawodowy poprzez samodzielne prowadzenie projektów,
  • współpraca z uznanymi partnerami technologicznymi,
  • elastyczny czas pracy,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: