Technical Project Manager

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i koordynowanie projektów z zakresu IT i data center,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • tworzenie raportów i analiz,
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych/technicznych,
  • wsparcie przy przygotowywaniu ofert handlowych.

Wymagania:

  • znajomość rozwiązań serwerowych x86 i Power,
  • znajomość rozwiązań macierzowych,
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów (np. CompTIA, PRINCE2),
  • znajomość działania sieci LAN i SAN,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów IT,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja czasu pracy i samodzielność,
  • umiejętność skupienia się na wielu zadaniach jednocześnie,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • pracę z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942,
  • rozwój zawodowy przy samodzielnych projektach,
  • współpracę z uznanymi partnerami technologicznymi,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria),
  • lekcje języka angielskiego,
  • fundusz szkoleniowy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę.

Pobierz nasz infopack rekrutacyjny i dowiedz się wszystkiego o warunkach pracy w Beyond.pl:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: