Kontakt

Poznaj parametry usługi vDisaster Recovery Center

vDisaster Recovery Center swym zasięgiem obejmuje zabezpieczenie całych systemów wraz z danymi i zasobami obliczeniowymi.

Łatwy w użyciu i prosty panel zarządzania zapewnia niskie RTO i umożliwia automatyczny start procesu odzyskiwania. Sprawdzone systemy automatyzacji w przeciągu kilku sekund przełączają infrastrukturę produkcyjną na stronę środowiska awaryjnego.

W dowolnym momencie możesz sprawdzić poprawności pracy procesów replikacji i planu awaryjnego poprzez testowe uruchomienie. Jeżeli wybierzesz dodatkową opcję zarządzania, nasz wykwalifikowany zespół inżynierów będzie w pełni czuwał nad zarządzaniem planem awaryjnym dla Twojej infrastruktury.

Przedmiot usługi

  • Kompleksowa usługa budowy „virtual Disaster Recovery Center” dla klienta w oparciu tylko o środowisko wirtualne. Zawiera wsparcie projektowe.
  • Wirtualne środowisko obliczeniowe dedykowane dla celów Disaster Recovery, przygotowane i skonfigurowane o minimalnej ilości zasobów.
  • W przypadku wystąpienia failoveru klient samodzielnie rozszerza zasoby środowiska i według zdefiniowanej procedury przenosi działanie środowiska do vDRC.
  • Możliwość skorzystania z pełnej zakontraktowanej mocy obliczeniowej przez 1 tydzień w ciągu roku.
  • W dowolnym momencie możesz przenieść usługę do modelu mocy obliczeniowej.

Co obejmuje vDRC?

  • Wsparcie projektowe w budowie Disaster Recovery Cloud.
  • Moc obliczeniowa dla vDRC z prawem do użytkowania przez 7 dni w roku w cenie abonamentu.
  • Możliwość testowania poprawności działania raz na pół roku.

Korzyści usługi Virtual Disaster Recovery Center

Ciągłość działania

Stała replikacja w chmurze i zautomatyzowane procesy odzyskiwania pozwalają osiągnąć docelowy czas odtwarzania (RTO) na poziomie minut. Masz dzięki temu pewność zachowania ciągłości działania usług w każdej sytuacji awaryjnej.

Ograniczenie kosztów

Środowisko zapasowe w chmurze eliminuje problemy i koszty związane z budową zapasowego centrum danych i zakupu dodatkowej infrastruktury. Płacisz tylko za zasoby przydzielone podczas rzeczywistej awarii, co znacznie obniża TCO.

Elastyczność

Ty decydujesz, które obszary Twojej firmy chronić, i dopasowujesz sposób i częstotliwość replikacji danych. Pełną moc zasobów uruchamiasz tylko w razie potrzeby, przez pozostały czas utrzymując ją jedynie w stanie gotowości.

Monitoring dostępności

Usługa jest może być w pełni zautomatyzowana i od chwili uruchomienia nie wymaga od Ciebie żadnego zaangażowania. W razie potrzeby zapewniamy wsparcie zespołu Service Desk 24/7/365 oraz dodatkowy monitoring środowiska odtwarzania.

Skontaktuj się z nami!

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zespół Sprzedaży

Poproś o kontakt lub skontaktuj się bezpośrednio z Zespołem Sprzedaży.

Poproś o kontakt
Wsparcie techniczne

Prześlij zgłoszenie i uzyskaj pomoc techniczną Zespołu Service Desk.

Załóż ticket
Masz inne pytania?Skontaktuj się z nami
Uruchom Chmurę e24cloudUruchom Chmurę