Dlaczego warto wybrać
Microsoft Azure Stack w Beyond.pl?

Pierwszy Hybrid Cloud Platform w Polsce


Azure logoAzure Stack w Beyond.pl to chmura hybrydowa pozwalająca korzystać z wybranych rozwiązań chmury Microsoft Azure przy jednoczesnym przechowywaniu danych w polskim centrum danych zgodnie z rozporządzeniami obowiązującymi w Polsce oraz Unii Europejskiej.


Dzięki platformie Azure w środowisku lokalnym masz możliwość tworzenia innowacyjnych aplikacji hybrydowych bez obawy przed wyniesieniem danych poza granicy kraju lub Unii Europejskiej.


Azure Stack w Beyond.pl pozwala na korzystanie nie tylko z rozwiązań dotyczących infrastruktury IaaS, ale także z rozwiązań PaaS oraz SaaS. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz elastyczną i funkcjonalną infrastrukturę IT z możliwością rozbudowy o wybrane aplikacje dostępne w Microsoft Azure niezbędne do prowadzenia i rozwoju biznesu.


Polska lokalizacja Azure Stack znajduje się w nowym Centrum Danych Beyond.pl, które posiada najwyższy standard bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942 oraz certyfikat ISO 27001, dając tym samy gwarancję najwyższego poziomu dostępności usługi.

Korzyści Azure Stack w Beyond.pl

Centrum Danych w Polsce

Dzięki lokalnemu środowisku IT Azure Stack, zyskujesz możliwość przechowywania i przetwarzania wrażliwych danych w Centrum Danych w Polsce.

Bezpieczeństwo

Beyond.pl Data Center 2 to jedyne centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej z certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942 gwarantującym ciągłość działania nawet w przypadku awarii.

Administracja IT

Korzystając z usługi Azure Stack Beyond.pl nie musisz posiadać zespołu administratorów czy architektów usług IT. Nasi eksperci pomogą w zbudowaniu optymalnego środowiska IT dla potrzeb twojej firmy.

Pełna moc możliwości

Możliwość łączenia zasobów Azure Stack z zasobami Microsoft Azure pozwala Twojej firmie budować unikatową i ekstremalnie wydajną infrastrukturę IT w oparciu o rozwiązania PaaS i SaaS.

Chmura w kilka sekund

Azure Stack pozwala tworzyć wirtualne maszyny z systemem Windows i Linux w kilka sekund. Dodatkowo masz możliwość tworzenia aplikacji w środowisku lokalnym i przenoszenie ich bezproblemowo do chmury globalnej.

Partner
technologiczny

microsoft_logo
dell_logo

Certyfikaty Beyond.pl

logo_04_rated4
logo_05_iso

Masz pytania dotyczące naszych usług?
Napisz do nas

* pola obowiązkowe

FreshMail e-mail marketing free online marketing software