Beyond.pl zaprasza na webinar o bezpiecznej chmurze hybrydowej opartej o platformę Azure Stack HCI

Webinar ekspertów cloud Beyond.pl nt. bezpiecznej chmury hybrydowej opartej o platformę Azure Stack HCI

Jaką chmurę wybrać, by zbudować optymalne środowisko dla firmowej infrastruktury IT? Zazwyczaj pojawia się przysłowiowa pokusa „by mieć ciastko i zjeść ciastko”. Dziś firmy nie muszą wybierać. Przedstawiamy rozwiązanie chmury hybrydowej Microsoft Azure Stack HCI zlokalizowane w najbezpieczniejszym data center w Europie Centralnej.

 

Termin: 13.04.2021
Godzina: 10.00
Miejsce: Microsoft Teams
Czas: 60 minut
Rejestracja: kliknij TUTAJ (rejestracja jest wymagana)

 

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Dlaczego hybrid cloud jest optymalny finansowo i biznesowo,
  • Co zapewnia Azure Stack HCI,
  • Dla kogo jest chmura Azure Stack HCI,
  • Czy możesz korzystać ze Stack HCI gdy jesteś już klientem Azure,
  • Co można zyskać korzystając z Azure Stack HCI,
  • Jak regulacje KNF wpływają na rozwiązania takie jak chmura hybrydowa.

Przedstawimy również praktyczne przykłady wykorzystania Azure Stack HCI na konkretnych scenariuszach biznesowych.

 

Dla kogo?
Webinar jest przygotowany merytorycznie dla osób odpowiedzialnych za projekty chmurowe, infrastrukturalne oraz działy IT w organizacji. W spotkaniu mogą uczestniczyć przedstawiciele firm, którzy korzystają już z możliwości chmur publicznych oraz prywatnych oraz planujący utrzymanie infrastruktury w chmurze.

 

Prelegenci:

  • Piotr Podlawski – ekspert z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży IT. Od ponad 8 lat wprowadza firmy w świat cyfrowej transformacji – rozwiązań chmurowych, multicloud i hybrydowych. Doradzał i realizował projekty chmurowe m.in. dla firm z sektora retail, energy & utilities, e-commerce, w start-upach oraz firmach produkcyjnych. Certyfikowany ekspert technologii Microsoft. Od 2019 roku pełni obowiązki Cloud Business Directora w Beyond.pl, dostawcy usług data center i cloud computingu w Polsce i Europie.
  • Magdalena Hyczko – ekspertka z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży IT. Od początku swojej kariery zawodowej jako manager w takich firmach jak IBM, Cisco, RSA, Microsoft czy Citrix. Doradzała przedsiębiorstwom, jak efektywnie wchodzić w świat technologii cyfrowej. Obecnie, jako Business Development Manager wspiera zespół Beyond.pl w promowaniu rozwiązań cloud computing.

Zapraszamy do udziału!