Wspieramy konkurs „Potyczki Młodych Adminów”

Beyond.pl po raz drugi wsparł młodych adeptów informatyki w konkursie „Potyczkach Młodych Adminów”!

„Potyczki Młodych Adminów” to wyjątkowy, organizowany od 2014 roku, ogólnopolski konkurs, który w warunkach zbliżonych do codziennej pracy administratora IT sprawdza praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania systemem operacyjnym z rodziny Linux oraz środowiskiem kontenerowym Kubernetes.

Jako partner edukacyjnej inicjatywy dostarczyliśmy uczestnikom zasoby w ramach chmury obliczeniowej e24cloud do realizacji zadań konkursowych na najwyższym poziomie – zarówno z punktu bezpieczeństwa, ale także wydajności i dostępności.

Finał 10. edycji Potyczek Młodych Adminów odbył się 9 kwietnia. Zwycięzcą została drużyna z Zespołu Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Prywatnym Technikum Informatycznym w Bielsku-Białej, która pokonała 9 innych zespołów ze szkół z całej Polski. Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wiedzy, jesteście o krok bliżej rozpoczęcia kariery jako administratorzy IT!

To dla nas zaszczyt być częścią tego projektu i wraz z e24cloud, SUSE Polska, Online Education oraz Compendium Centrum Edukacyjne edukować kadry przyszłości oraz rozwijać świadomość technologiczną przyszłych ekspertów IT.