Wirtualny Spacer

Program Qualified Multitenant Hoster (QMTH)

Beyond.pl jest autoryzowanym przez Microsoft partnerem programu QMTH, który umożliwia Tobie hosting wirtualnych maszyn Windows na dedykowanej lub współdzielonej infrastrukturze IT poprzez subskrypcję Microsoft Cloud Agreement lub Enterprise Agreement/MPSA.

Dodatkowo, jesteśmy również upoważnieni do udzielania subskrypcji Office 365 ProPlus (E3 i E5 włącznie), Project Online Professional i Visio Pro for Office 365 używając Aktywacją Współużytkowanego Komputera (SCA). Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej na temat programu QMTH stworzonego przez Microsoft.

Windows 10 Virtualization i SCA – ich korzyści dla Office 365 ProPlus, Project Online Professional i Visio Pro for Office 365

Windows 10 Virtualization i SCA dla Office 365 ProPlus, Project Online Professional i dla Visio Pro for Office 365 gwarantują elastyczność i dowolność w wyborze. Oba rozwiązania pozwalają Tobie na czerpanie korzyści z poniesionych już inwestycji na zakup licencji Windows 10 i Office 365 podczas rozlokowania w chmurze.

Masz dwie możliwości rozlokowania, możesz wybrać własną infrastrukturę IT lub Beyond.pl Data Center. Jesteśmy autoryzowanym partnerem programu QMTH, który umożliwia Tobie rozlokowanie Office 365 ProPlus, Project Online Professional, Visio Pro for Office 365 oraz kwalifikujących się produktów Windows 10 w wybranej przez Ciebie infrastrukturze IT.

  Skontaktuj się z nami!

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Zespół Sprzedaży

  Poproś o kontakt lub skontaktuj się bezpośrednio z Zespołem Sprzedaży.

  Poproś o kontakt
  Wsparcie techniczne

  Prześlij zgłoszenie i uzyskaj pomoc techniczną Zespołu Service Desk.

  Załóż ticket
  Masz inne pytania?Skontaktuj się z nami
  Uruchom Chmurę e24cloudUruchom Chmurę