Wirtualny Spacer

Jakie są korzyści?

Wydajność

Wydajna i szybka infrastruktura najnowszej generacji oraz dostęp do zaawansowanych technologii VMware Cloud zapewniają obsługę intensywnych obliczeniowo zadań i aplikacji oraz wielkich zbiorów danych i analiz.

Bezpieczeństwo

Najwyższy standard ochrony danych i wbudowany proces kontroli zabezpieczeń potwierdzone certyfikatami branżowymi. W tym certyfikat ISO/IEC 27001, PCI DSS oraz jedyny w Unii Europejskiej certyfikat Rated 4 wg ANSI/TIA-942.

Elastyczność

Wybór chmury współdzielonej, prywatnej lub hybrydowej w zależności od potrzeb związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa oraz innych względów. Skalowanie zasobów w górę i w dół dostosowane do bieżących potrzeb.

Wsparcie ekspertów VMware

Wsparcie certyfikowanych architektów i administratorów IT w wyborze optymalnego rozwiązania, migracja zasobów do chmury oraz kompleksowe zarządzanie środowiskiem. Dyspozycyjność Service Desk 24/7 w standardzie.

Parametry chmury VMware

Sprawdź szczegóły usługi

Skorzystaj ze wsparcia ekspertów VMware

Nasz zespół administratorów IT skutecznie zadba o konfigurację i utrzymanie Twojego środowiska.

Dowiedz się więcej

VMware Cloud Provider Pod

Jedno spójne rozwiązanie dla Twojego środowiska chmurowego

Korzystasz z rozwiązań VMware i chcesz rozwijać swoje środowisko o aplikacje dostępne w chmurach globalnych, takich jak AWS, Microsoft Azure czy Google Cloud Platform? W Beyond.pl w ramach VMware Cloud Provider dajemy możliwość budowania i zarządzania jednym spójnym ekosystemem IT, integrującym chmurę zarówno w modelu on-premise, cloud in data center, oraz VMware Cloud on AWS w jedno spójne, łatwo zarządzane i wydajne środowisko IT.

VMware Cloud Provider Pod to zautomatyzowana i przetestowana platforma, która umożliwia wdrażanie i konfigurowanie chmur prywatnych i publicznych jednym kliknięciem.

Usługi dodatkowe

 • Backup
 • Administracja IT
 • Ochrona przed atakami DDoS warstwy L4/L7
 • Dzierżawa licencji m.in. Microsoft, RedHat, Suse Linux Enterprise Server
 • Dedykowane urządzenia sieciowe
 • Przestrzeń dyskowa na macierzy
  • TIER 3 – do 200 IOPS (np.: przestrzeń do przechowywania plików, partycje systemów operacyjnych, mało wyma¬gające bazy danych); odpowiednik przestrzeni na dyskach 10k lub 7.2k w RAID 5/6
  • TIER 2 – do 600 IOPS (np.: szybkie przestrzenie aplikacyjne, duże archiwa logów, większość baz danych, szybkie przestrzenie plikowe); odpowiednik przestrzeni na dyskach 15k w RAID 5/6 lub przestrzeni na dyskach 10k w RAID 10
  • TIER 1 – do 1500 IOPS (np.: szybkie bazy danych, systemy SAP/ERP, MS Sharepoint); odpowiednik przestrzeni na dyskach 15k w RAID 10
  • TIER 0 – powyżej 1500 IOPS (np.: bardzo szybkie bazy danych, data mining, cache baz danych); odpowiednik przestrzeni SSD

Usługi, które mogą Cię zainteresować

Backup Veeam

Szybki i bezpieczny backup do chmury.

Poznaj usługę

Administracja IT

Skorzystaj z kompleksowego wsparcia naszych ekspertów w zakresie utrzymania środowiska IT.

Poznaj usługę

  Skontaktuj się z nami!

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Zespół Sprzedaży

  Poproś o kontakt lub skontaktuj się bezpośrednio z Zespołem Sprzedaży.

  Poproś o kontakt
  Wsparcie techniczne

  Prześlij zgłoszenie i uzyskaj pomoc techniczną Zespołu Service Desk.

  Załóż ticket
  Masz inne pytania?Skontaktuj się z nami
  Uruchom Chmurę e24cloudUruchom Chmurę