Wirtualny Spacer

Jakie są korzyści?

Elastyczność

Utrzymywanie rozwiązań w chmurze Microsoft pozwala rozliczać usługi w oparciu o bieżące zużycie (Azure) oraz umożliwia zmianę licencji w każdym momencie trwania umowy (Microsoft 365). W zależności od bieżących potrzeb oraz aktualnego lub prognozowanego obciążenia, można skalować zasoby w górę lub w dół. Rozwiązania są dostępne w modelu preferowanym przez klienta – w ramach chmury prywatnej, publicznej lub hybrydowej.

Spójny ekosystem

Kompatybilny zestaw narzędzi PaaS oraz niemal identyczny panel administracyjny zapewniają maksymalną integralność z globalną chmurą Azure. Dzięki temu może płynnie tworzyć i wdrażać aplikacje zarówno w Azure, jak i Azure Stack.

Bezpieczeństwo

Microsoft zapewnia najwyższy standard ochrony danych oraz użytkowników przed cyber-zagrożeniami. Jest to możliwe, dzięki wbudowanemu procesowi automatycznej kontroli zabezpieczeń i analizie zagrożeń. Zabezpieczenia obejmują różne typu usług: infrastrukturę jako usługę (IaaS), platformę jako usługę (PaaS) oraz oprogramowanie jako usługę (SaaS).

Wsparcie ekspertów Microsoft

Beyond.pl posiada certyfikowanych architektów i administratorów IT, którzy wspierają klientów w wyborze najlepszego, optymalnego rozwiązania chmurowego Microsoft. Zapewniamy consulting w procesie migracji zasobów do chmury, kompleksowe zarządzanie środowiskami Azure i Microsoft 365 oraz wsparcie Service Desk w modelu 24/7/365 w standardzie.

Wybierz rozwiązanie

Oferujemy 2 rozwiązania z oferty chmurowej Microsoft

Usługi, które mogą Cię zainteresować

Microsoft Solution Assesment

Kompleksowa obsługa wsparcia consultingowego przy projektach migracyjnych do chmury publicznej.

Poznaj usługę

Managed Microsoft 365

Consulting w zakresie wykorzystywania usług Microsoft 365 wraz z możliwością organizacji dedykowanych warsztatów.

Poznaj usługę

  Skontaktuj się z nami!

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Zespół Sprzedaży

  Poproś o kontakt lub skontaktuj się bezpośrednio z Zespołem Sprzedaży.

  Poproś o kontakt
  Wsparcie techniczne

  Prześlij zgłoszenie i uzyskaj pomoc techniczną Zespołu Service Desk.

  Załóż ticket
  Masz inne pytania?Skontaktuj się z nami
  Uruchom Chmurę e24cloudUruchom Chmurę