Chmura Microsoft

Ograniczaj koszty i zwiększaj wydajność organizacji dzięki otwartej i elastycznej platformie przetwarzania w chmurze Microsoft.

Umów bezpłatną konsultację

Czym jest Chmura Microsoft?

Chmura Microsoft to aktualnie jedna z najpopularniejszych globalnie platform cloud computing.
Z punktu widzenia biznesowego to platforma, której trzon stanowią trzy rozwiązania cloud: Microsoft Azure, Microsoft 365 oraz Microsoft Dynamics 365 – zawierające rozwiązania SaaS, IaaS i PaaS.
Z technicznego punktu widzenia to jeden z największych globalnych ekosystemów połączonych ze sobą siecią serwerów, które znajdują się w różnych miejscach na całym świecie. Beyond.pl wraz z zespołem Cloud Computing oferuje projekty wdrożeniowe i optymalizacyjne dla rozwiązań Microsoft Azure i Microsoft 365.

Jakie są korzyści?

Utrzymywanie rozwiązań w chmurze Microsoft pozwala rozliczać usługi w oparciu o bieżące zużycie (Azure) oraz umożliwia zmianę licencji w każdym momencie trwania umowy (Microsoft 365). W zależności od bieżących potrzeb oraz aktualnego lub prognozowanego obciążenia, można skalować zasoby w górę lub w dół. Rozwiązania są dostępne w modelu preferowanym przez klienta – w ramach chmury prywatnej, publicznej lub hybrydowej.

Kompatybilny zestaw narzędzi PaaS oraz niemal identyczny panel administracyjny zapewniają maksymalną integralność z globalną chmurą Azure. Dzięki temu może płynnie tworzyć i wdrażać aplikacje zarówno w Azure, jak i Azure Stack.

Microsoft zapewnia najwyższy standard ochrony danych oraz użytkowników przed cyber-zagrożeniami. Jest to możliwe, dzięki wbudowanemu procesowi automatycznej kontroli zabezpieczeń i analizie zagrożeń. Zabezpieczenia obejmują różne typu usług: infrastrukturę jako usługę (IaaS), platformę jako usługę (PaaS) oraz oprogramowanie jako usługę (SaaS).

Beyond.pl posiada certyfikowanych architektów i administratorów IT, którzy wspierają klientów w wyborze najlepszego, optymalnego rozwiązania chmurowego Microsoft. Zapewniamy consulting w procesie migracji zasobów do chmury, kompleksowe zarządzanie środowiskami Azure i Microsoft 365 oraz wsparcie Service Desk w modelu 24/7/365 w standardzie.

Wybierz rozwiązanie

Oferujemy 2 rozwiązania z oferty chmurowej Microsoft

Microsoft Azure to ciągle rozwijający się zestaw usług w chmurze, który pomaga utrzymywać i zarządzać infrastrukturą IT. Azure oferuje szeroki wachlarz narzędzi i technologii, które umożliwiają uruchamianie dowolnych aplikacji z wykorzystaniem własnego źródła danych i systemu operacyjnego na własnym urządzeniu. Wielowarstwowe, wbudowane mechanizmy kontroli zabezpieczeń oraz unikatowa analiza zagrożeń platformy Azure, gwarantują pełne bezpieczeństwo przechowywanych danych. Azure to przede wszystkim bezpieczeństwo, płatność za realne użytkowanie i gwarancja business contuinity. Usługa jest dostępna aktualnie w ponad 140 krajach z poziomu 59 juniorregionów chmurowych zapewniających dostępność Azure.

Microsoft 365 to zbiór usług i aplikacji pakietu Office udostępnianych w chmurze w modelu subskrypcyjnym. Platforma dostarcza wiodące aplikacji biurowe, takie jak Microsoft Teams, Word, Excel i PowerPoint wraz z najwyższej jakości zabezpieczeniami. Dzięki platformie Microsoft 365 otrzymujesz między innymi:

  • możliwość pracy zespołowej wraz z uproszczonym przepływem pracy
  • pracę z dowolnego urządzenia oraz dowolnego miejsca
  • zwiększoną produktywność, dzięki narzędziom z obsługą sztucznej inteligencji
  • doskonałą komunikację z użytkownikami na całym świecie
  • podwyższony poziom zabezpieczeń

Platformę Microsoft 365 opracowano z myślą o klientach komercyjnych. Z tym rozwiązaniem możesz odblokować potencjał pracowników, uprościć zarządzanie IT i uniknąć potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa lub zgodności.

Usługi, które mogą Cię zainteresować

Microsoft Solution Assesment

Kompleksowa obsługa wsparcia consultingowego przy projektach migracyjnych do chmury publicznej.

Poznaj usługę

Managed Microsoft 365

Consulting w zakresie wykorzystywania usług Microsoft 365 wraz z możliwością organizacji dedykowanych warsztatów.

Poznaj usługę

Skontaktuj się z nami