Czym jest Azure Stack?

Usługi platformy Azure w środowisku lokalnym

Azure Stack to rozszerzenie globalnej chmury Microsoft Azure dostępne z lokalnego centrum danych. Dzięki temu możesz tworzyć, wdrażać i obsługiwać zaawansowane aplikacje w chmurze hybrydowej przy zachowaniu wysokiej elastyczności, sprawności działania i kontroli. Obie usługi posiadają kompatybilne API oraz niemal identyczny panel administracyjny. Pozwala to przyspieszyć i ułatwić zarządzanie hybrydową infrastrukturą.

Azure Stack w Beyond.pl działa w zunifikowanym modelu i z bliźniaczą architekturą, jak platforma Azure. Usługa została wdrożona w modelu connected mode, aby zapewnić maksymalną integralność z globalnym rozwiązaniem Microsoft.

Wybór Azure Stack w Beyond.pl daje pewność, że wszystkie Twoje zasoby znajdują się w Data Center 2 w Poznaniu. Dzięki temu przykładowo dane osobowe, które muszą być przetwarzane na terenie Unii Europejskiej, znajdują się w konkretnym miejscu, pod polskim adresem.

Korzyści Azure Stack w Beyond.pl

Lokalizacja

Globalne zasoby Microsoft Azure z lokalnego centrum danych. Przechowywanie danych wrażliwych na terenie Polski.

Bezpieczeństwo

Beyond.pl Data Center 2 to jedyne centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 potwierdzającym najwyższy standard bezpieczeństwa.

Łatwość zarządzania

Kompatybilny zestaw narzędzi Paas oraz szybkie uruchomienie usług. Możliwość łączenia zasobów Azure Stack z zasobami Microsoft Azure pozwala budować unikatową i ekstremalnie wydajną infrastrukturę IT.

Wsparcie klienta

Dyspozycyjność 24/7 specjalistów Service Desk z Beyond.pl oraz pomoc ekspertów Microsoft. Pełna administracja IT, w tym środowiskami hybrydowymi z wykorzystaniem Azure i Azure Stack.

Ciągłość działania

Gwarancja dostępności zasobów na poziomie 99,95% potwierdzona dodatkową umową SLA. Dwutorowy system zasilania nawet w przypadku awarii zapewnia dostęp do danych.

Najczęściej zadawane pytania
o Azure Stack

Poznaj szczegóły o architekturze, bezpieczeństwie i płatnościach

Azure Stack - lokalne zasoby z dostępem do globalnej infrastruktury

Centrum wiedzy o Azure Stack

Dowiedz się więcej na temat usługi
Azure Stack w Beyond.pl

Usługi, które mogą Cię zainteresować

Wsparcie i Wdrożenie

Zapewnij swojej firmie pomoc ekspertów. Wsparcie przy migracji oraz pełna administracja środowiskiem Azure i Azure Stack

Produkty Azure Stack

Uprość tworzenie aplikacji i zarządzanie nimi w chmurze oraz przyspiesz rozwój dzięki w pełni zarządzanym usługom bazy danych.

Partner
technologiczny

Microsoft Silver Partner logo
Dell EMC logo

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności