Wybierz Veeam Cloud Connect

Szybki i prosty sposób na bezpieczny Backup danych

Zabezpieczenie danych i tworzenie ich kopii zapasowej jest teraz dużo łatwiejsze dzięki rozwiązaniom proponowanym przez Veeam Cloud Connect.

Usługa pozwala na szybką oraz w pełni zintegrowaną metodę tworzenia, replikacji, a także przywracania kopii zapasowych z chmury obliczeniowej.

Efektywny Backup danych jest możliwy przy wykorzystaniu standardowego łącza nawet o niewielkich przepustowościach i szyfrowania SSL. Wykorzystanie najnowszych technologii w połączeniu z naszymi najwyższymi standardami gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych. Odzyskiwanie awaryjne danych jeszcze nigdy nie było tak szybie i proste.

Co powinieneś wiedzieć o Veeam Cloud Connect?

Veeam Cloud Connect – backup zwirtualizowanych środowisk w kilka sekund.

 

 • Gwarantowane bezpieczeństwo
  Wszystkie dane są szyfrowane w źródle, czyli przed opuszczeniem siedziby klienta, podczas transferu oraz przechowywania w Data Center.
 • Łatwy i szybki backup
  W prosty sposób można zrobić backup własnych środowisk zwirtualizowanych narzędziami Microsoft Hyper-V oraz VM ware vSphere. Usługa dotyczy serwerów aplikacyjnych i bazodanowych.
 • Wystarczy standardowe łącze
  Wykorzystujemy najnowsze techniki deduplikacji do wysyłania tylko unikalnych danych. Dzięki temu wykonanie backupu jest możliwe po ograniczonych łączach internetowych.
 • Redukcja kosztów
  Wysyłka kopii zapasowych i replik do lokalizacji zewnętrznej nie wymaga instalowania odrębnej i złożonej infrastruktury. Dzięki temu klient nie ponosi związanych z tym kosztów.
 • Pełna transparentność usług
  Klient otrzymuje pełny wgląd i kontrolę wykonywanych kopii bezpośrednio z poziomu konsoli operatora.

  Funkcja Veeam Cloud Connect daje następujące możliwości:

 

 • Hosting kopii zapasowych:
  Kopie zapasowe mogą być przesyłane do zewnętrznego, hostowanego repozytorium w chmurze za pośrednictwem bezpiecznego połączenia SSL — bez potrzeby kupowania dodatkowych licencji Veeam.
 • Pełny wgląd i kontrola:
  Dane przechowywane w hostowanych repozytoriach kopii zapasowych można wyświetlać i odzyskiwać bezpośrednio z poziomu konsoli operatora. Możliwe jest również bieżące śledzenie wykorzystania repozytoriów i otrzymywanie powiadomień o terminach przedłużenia umowy.
 • Nowoczesna architektura kopii zapasowych:
  Nasz kompleksowy produkt umożliwia wykorzystanie nowoczesnej technologii backupu firmy Veeam, obejmującej m.in. funkcję powielania kopii zapasowych z wbudowaną akceleracją sieci WAN, ciągły przyrostowy tryb tworzenia kopii i schemat przechowywania GFS (dziadek-ojciec-syn).
 • Kompleksowe szyfrowanie:
  Wszystkie dane są szyfrowane w źródle (przed opuszczeniem firmowej sieci) oraz podczas transferu i przechowywania. Odbywa się to bez negatywnego wpływu na współczynnik redukcji danych zapewniany przez wbudowane funkcje kompresji i akceleracji sieci WAN.

Za pomocą zadania tworzenia kopii zapasowej można zapisać dane lokalnie z myślą o szybkim przywróceniu, a następnie przy użyciu zadania powielania kopii — przesłać dane do repozytorium chmurowego wybranego usługodawcy w celu ograniczenia ryzyka.

Dane techniczne:

 • Veeam Cloud Connect lub Veeam Backup & Replication Eterprise Plus
 • Możliwe tworzenie kopi zapasowych z pamięci masowych EMC, HPE i NetApp
 • Wbudowana akceleracja sieci WAN — wykorzystująca buforowanie, cyfrowe odciski palca ze zmienną długością bloków danych oraz optymalizacje protokołu TCP/IP — powoduje nawet 50-krotne przyspieszenie transferu danych przez sieć WAN.
 • Możliwe tworzenie kopii zapasowych oraz replik VMware vSphere i Microsoft Hyper-V
 • Oparte o szyfrowanie SSL

Partner
technologiczny

Veeam Golden Partner
 
W naszych usługach liczy się jakość i efektywność, dlatego współpracujemy z najlepszymi.

Veeam Golden Partner logo

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności