Dlaczego warto korzystać
z usługi vDRC?

vDisaster Recovery Center (vDRC) to bezpieczeństwo zachowania dostępności zasobów IT Twojej firmy bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu.

Pozwala chronić Twoją infrastrukturę szybko, profesjonalnie i prosto. Dzięki Centrum Zapasowym w formie usługi możesz swobodnie prowadzić działania swojej firmy bez obaw przed utratą danych czy zerwaniem kontaktu z klientem. Gdy okoliczności będą tego wymagać, po prostu automatycznie zaczniesz korzystać ze wsparcia vDisaster Recovery Center.

Poznaj parametry usługi vDisaster Recovery Center

vDisaster Recovery Center swym zasięgiem obejmuje zabezpieczenie całych systemów wraz z danymi i zasobami obliczeniowymi.

Łatwy w użyciu i prosty panel zarządzania zapewnia niskie RTO i umożliwia automatyczny start procesu odzyskiwania. Sprawdzone systemy automatyzacji w przeciągu kilku sekund przełączają infrastrukturę produkcyjną na stronę środowiska awaryjnego.

W dowolnym momencie możesz sprawdzić poprawności pracy procesów replikacji i planu awaryjnego poprzez testowe uruchomienie. Jeżeli wybierzesz dodatkową opcję zarządzania, nasz wykwalifikowany zespół inżynierów będzie w pełni czuwał nad zarządzaniem planem awaryjnym dla Twojej infrastruktury.

Przedmiot usługi

  • Kompleksowa usługa budowy „virtual Disaster Recovery Center” dla klienta w oparciu tylko o środowisko wirtualne. Zawiera wsparcie projektowe.
  • Wirtualne środowisko obliczeniowe dedykowane dla celów Disaster Recovery, przygotowane i skonfigurowane o minimalnej ilości zasobów.
  • W przypadku wystąpienia failoveru klient samodzielnie rozszerza zasoby środowiska i według zdefiniowanej procedury przenosi działanie środowiska do vDRC.
  • Możliwość skorzystania z pełnej zakontraktowanej mocy obliczeniowej przez 1 tydzień w ciągu roku.
  • W dowolnym momencie możesz przenieść usługę do modelu mocy obliczeniowej.

Co obejmuje?

  • Wsparcie projektowe w budowie Disaster Recovery Cloud.
  • Moc obliczeniowa dla vDRC z prawem do użytkowania przez 7 dni w roku w cenie abonamentu.
  • Możliwość testowania poprawności działania raz na pół roku.

Korzyści z usługi Virtual Disaster Recovery Center

Ciągłość działania

Najnowsze technologie wykorzystane dla vDRC Beyond.pl ograniczają do minimum zagrożenia dla dostępności danych i zasobów Twojej firmy.

Dostępność na żądanie

Pełną moc zasobów uruchamiasz tylko w razie potrzeby, przez pozostały czas utrzymując ją jedynie w stanie ciągłej gotowości.

Działanie w tle

Usługa vDRC w Beyond.pl jest w pełni zautomatyzowana i od chwili uruchomienia nie wymaga od Ciebie żadnego zaangażowania.

Swoboda wdrożenia

Ty decydujesz, które obszary Twojej firmy chronić, i dopasowujesz do tych decyzji sposób i częstotliwość replikacji danych.

Optymalizacja kosztów

Twoje vDRC powstaje w oparciu o wykorzystanie zasobów Beyond.pl, dzięki temu nie ponosisz kosztów związanych z budową serwerowni.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności