Bezpieczna chmura hybrydowa oparta o platformę Microsoft Azure Stack HCI

Beyond.pl Video on Demand

Obejrzyj

Zarejestruj się, aby obejrzeć nagranie z webinaru „Bezpieczna chmura hybrydowa oparta o platformę Microsoft Azure Stack HCI”.

Jaką chmurę wybrać, by zbudować optymalne środowisko dla firmowej infrastruktury IT? Zazwyczaj pojawia się przysłowiowa pokusa „by mieć ciastko i zjeść ciastko”.

Z jednej strony bezpieczeństwo i prywatność, bo mówimy o danych i krytycznych systemach biznesowych organizacji. Często prawny obowiązek lokalnego przetwarzania danych, który narzuca na firmy z sektora finansowego, medycznego czy na instytucje publiczne istotne ograniczenia. Z drugiej strony pojawia się potrzeba optymalizacji kosztów, skalowalności zapotrzebowania na moc czy dostępu do bogatego portfolio narzędzi i usług zaszytych w platformach chmur globalnych.

Dziś firmy nie muszą wybierać. Przedstawiamy rozwiązanie chmury hybrydowej Azure Stack HCI zlokalizowane w najbezpieczniejszym data center w Europie Centralnej. Zapraszamy Państwa na webinar, podczas którego wyjaśnimy szczegóły nowej usługi, która łączy w sobie zalety chmury publicznej i prywatnej.

Beyond.pl jest pierwszym partnerem Microsoft w Polsce, który oferuje polskim przedsiębiorcom najnowszą usługę w ramach platformy Azure. Zagadnienia, które omawiamy podczas webinaru:

  • Dlaczego hybrid cloud jest optymalny finansowo i biznesowo?
  • Azure Stack HCI czyli 3w1: bezpieczeństwo, kontrola, skalowalność
  • Dla kogo jest chmura Azure Stack HCI?
  • Czy mogę korzystać ze Stack HCI gdy jestem już klientem Azure?
  • Co można zyskać korzystając z Azure Stack HCI?
  • Regulacje KNF a chmura hybrydowa;
  • Praktyczne case study wykorzystania Azure Stack HCI przykładzie konkretnych scenariuszy biznesowych.

Zapraszamy do obejrzenia materiału!

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do video

Formularz rejestracyjny

Dla kogo:
Webinar jest skierowany do Dyrektorów IT, osób odpowiedzialnych za infrastrukturę IT oraz rozwiązania chmurowe w firmach. Merytoryka spotkania jest przygotowana zarówno dla firm aktywnie korzystających z rozwiązań chmury publicznej Azure, jak i organizacji dopiero planujących wykorzystanie rozwiązania Azure.

Prelegenci:

  • Piotr Podlawski, Cloud Business Director 
  • Magdalena Hyczko, Cloud Business Development Manager

Partnerzy webinaru

logo microsoft
logo dell