Infrastruktura hybrydowa pod kontrolą

Beyond.pl Video on Demand

Obejrzyj

Zarejestruj się, aby obejrzeć nagranie z webinaru „Infrastruktura hybrydowa pod kontrolą”

Migracja do chmury to dziś jeden z synonimów transformacji cyfrowej. Ważne, by wykorzystując chmurę we wsparciu rozwoju – organizacja nie traciła z oczu podstawowego celu zmiany. Cloud computing powinien być uzasadniony biznesowo – zarówno w wymiarze zapewnienia ciągłości usług, jak i opłacalności inwestycji.

Współcześni managerowie IT muszą zadać sobie pytanie: „Czy jesteśmy w stanie czerpać z doświadczenia chmurowego i wszystkich atrybutów cloudu, takich jak: elastyczność, skalowalność i dostępność – zachowując jednocześnie pełną kontrolę kosztową i bezpieczeństwo?”.

Tak! Wystarczy skorzystać z takiego modelu utrzymania infrastruktury, który jest zgodny z celami biznesowymi organizacji.

Polscy przedsiębiorcy właśnie otrzymują doskonałe narzędzie do przyspieszania cyfrowego biznesu – chmurę od Beyond.pl opartą na HPE GreenLake. Najbezpieczniejsze data center w Europie Centralnej wykorzystuje możliwości HPE Greenlake, aby dostarczać usługi infrastrukturalne o najwyższych standardach bezpieczeństwa, on-demand i jednocześnie elastyczne kosztowo. Podczas webinaru opowiadamy o szczegółach i zaletach tej usługi, m.in.:

  • Jaką chmurę dostarcza Beyond.pl na HPE Greenlake?
  • Czy hybrydowy model utrzymania infrastruktury jest optymalny finansowo i biznesowo?
  • Praktyczne case study wykorzystania HPE GreenLake w różnych modelach na przykładzie firm z branży retail, produkcji, energetyki.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału!

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do video

Formularz rejestracyjny

Dla kogo:
Webinar jest przygotowany merytorycznie jest dla osób zarządzających i odpowiedzialnych za obszar IT oraz osób zainteresowanych optymalizacją budżetów infrastrukturalnych.

Prelegenci:

  • Piotr Podlawski, Cloud Business Director 
  • Marcin Szymanik, Service Provider Sales, Hewlett Packard Enterprise

Partner webinaru