Beyond.pl
Data Center Campus
Virtual Tour

Beyond.pl Data Center Campus Virtual Tour

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa w Beyond.pl Data Center kampus w Poznaniu, w samym sercu Europy Środkowej, w połowie drogi między Warszawą a Berlinem.

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, podróżowanie i spotkania biznesowe face to face są ogromnym wyzwaniem. Nowa rzeczywistość wymaga nowych rozwiązań. Beyond.pl Virtual Tour jest naszą odpowiedzią na aktualne ograniczenia. 

Chcąc przybliżyć Państwu jedyne Data Center w Europie z certyfikacją Rated 4, stworzyliśmy interaktywne narzędzie do zwiedzania naszego obiektu. „Wirtualna wycieczka” umożliwia samodzielną nawigację po naszym kampusie centrum danych. Panel nawigacyjny pozwala przemieszczać się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. To Państwo decydują, które miejsca na terenie kampusu Beyond.pl zwiedzić. Dzięki naszej aplikacji, z zacisza własnego biurka, z dowolnego miejsca w Polsce, poznasz unikalny obiekt Beyond.pl Data Center 2 w Poznaniu.

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, aby uzyskać dostęp do Beyond.pl Virtual Tour. Gdy tylko Państwa formularz rejestracyjny zostanie pozytywnie zweryfikowany, na podany adres e-mail wyślemy unikalny link dostępu do trasy wycieczkowej.

Życzymy udanego zwiedzania!

  Formularz rejestracyjny na Virtual Tour!

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Partnerzy projektu

  Spółka Beyond.pl powstała w 2005 roku. Jesteśmy najbezpieczniejszym data center w całej Europie i najbardziej energooszczędnym obiektem w całej Polsce, który jest zasilany w 100% energią odnawialną. Gwarantujemy najwyższy poziom dostępności – do 99,9999%. Jako jedyni na rynku Europy Środkowo-Wschodniej dostarczamy mix poziomów Rated (od 3+ do 4), dostęp do kompleksowej oferty cloud opartej o chmurę prywatną, publiczną i rozwiązania hybrydowe oraz wsparcie ze strony ekspertów w ramach pakietu managed services.

  Beyond.pl to centra przetwarzania danych typu core i hyper-edge o docelowej mocy 42MW. Obsługujemy dwa nowoczesne obiekty Data Center zlokalizowane w Poznaniu. Jesteśmy pierwszym zielonym i neutralnym telekomunikacyjnie centrum danych w Polsce. Nasz obiekt, Data Center 2, strategicznie zlokalizowany w połowie drogi między Warszawą a Berlinem w Poznaniu, jest pierwszym w Unii Europejskiej i jedynym w Centralnej Europie spełniającym rygorystyczne wymagania certyfikacji ANSI/TIA-942 w kategorii 4 (design, build oraz operate). Certyfikat Rated 4 potwierdza najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie projektowania, mechaniki, zasilania i telekomunikacji.
  Oferujemy usługi globalnym dostawcom usług chmurowych, firmom SAAS, webscalerom oraz dużym i średnim przedsiębiorstwom. Obsługujemy przedsiębiorstwa m.in. z sektora medialnego, finansowego, medycznego, IT, telekomunikacji, ecommerce, produkcji.
  Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych ​i infrastruktury as a service w Polsce i ​Europie Środkowo-Wschodniej.​ ​Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.
  Beyond.pl Data Center 2 jako pierwsze w Unii Europejskiej i jedyne w Centralnej Europie posiada certyfikat potwierdzający spełnienie normy ANSI/TIA-942 we wszystkich czterech obszarach: architektury, mechaniki, zasilania i telekomunikacji. Oznacza to, że nasze data center jest w pełni odporne na awarie – wszelkie prace związane z konserwacją oraz naprawami, jak i pojedyncze błędy, nie mają wpływu na działanie serwerowni.