Rozwijaj karierę w Beyond.pl

Szukasz wyzwań?
W Beyond.pl z pewnością je znajdziesz!

Tworzymy miejsce do kreacji Twojej kariery w branży IT. W naszej firmie czeka Cię praca pełna inspiracji, środowisko wykwalifikowanych ekspertów oraz szerokie perspektywy do dalszego rozwoju. Dołączając do Beyond.pl, otrzymasz m.in. dostęp do nowoczesnej infrastruktury, obszerny know-how, a także szansę współtworzenia technologii przyszłości!

Od 2005 roku Beyond.pl jest innowatorem na rynku usług IT. Żadne centrum danych w kraju nie ma tak szerokiego obszaru działania jak my! Klientom oferujemy m.in.: kolokację, chmurę obliczeniową, infrastrukturę dedykowaną czy kompleksową administrację IT.

Aktualnie poszukujemy

Kierownik projektów zakupowych IT

Kontroler finansowy

Starszy kontroler finansowy

Sales Administrator

Starszy Administrator Systemów IT – Lider Zespołu Wirtualizacji

Front Desk Specialist

Business Development Specialist / Business Development Manager

Nie znalazłeś oferty,
która Cię zainteresowała?

Nic straconego!

Benefity dla naszych pracowników

Prestiżowe miejsce pracy

Pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej data center z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 oraz innowator na rynku usług IT.

Pakiet socjalny

Dostęp do platformy MultiKafeteria (do wyboru m.in. karta Multisport, opieka medyczna, bilety do kina, teatru), bezpłatne lekcje języka angielskiego.

Fundusz szkoleniowy

Dodatkowe środki finansowe do wykorzystania na edukację, czyli wyjazdy na polskie i zagraniczne konferencje, szkolenia czy studia.

Rozwój zawodowy

Praca przy samodzielnych projektach oraz możliwość awansu w strukturach firmy. Współpraca z uznanymi partnerami technologicznymi.

Elastyczny czas pracy

Start dnia pracy w biurze w godz. 7.00 – 10.00.

Strefy chill & fun w biurze

Piłkarzyki, Playstation, tenis stołowy i patio z leżakami na świeżym powietrzu!

Imprezy integracyjne

Spotkania zespołu przy okazji świąt i ważnych wydarzeń. Integracja w miejscu pracy (kantyna, sala konferencyjna w Data Center 2).

Welcome pack

Pakiet upominków na start i wdrożenie przez specjalistów z poszczególnych obszarów IT.

Proces rekrutacyjny

 • Zgłoszenie
  Oferty pracy publikujemy na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz na portalach zewnętrznych. Odpowiedzieć na ogłoszenie musisz przez bezpieczny system rekrutacyjny. Zawsze poprosimy Cię o zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.
 •  

 • Analiza CV przez Team Leadera
  Aplikacje kandydatów analizują przede wszystkim Team Leaderzy zespołów, do których prowadzona jest rekrutacja. Pamiętaj, aby możliwie szczegółowo opisać swoje kompetencje techniczne – to pomoże nam realnie ocenić Twoją sylwetkę już w pierwszym etapie!
 •  

 • Test wiedzy merytorycznej
  Przed zatrudnieniem chcemy zweryfikować Twoje umiejętności. Przy niektórych rekrutacjach następnym etapem jest rozwiązanie krótkiego testu, który wysyłamy e-mailowo przed lub po spotkaniu.
 •  

 • Spotkanie rekrutacyjne
  W kolejnym kroku zaprosimy Cię na rozmowę do naszej siedziby w Poznaniu, gdzie chętnie wysłuchamy, jakie są Twoje oczekiwania zawodowe oraz co możesz nam zaoferować od siebie. Spotkanie prowadzone jest przez przedstawiciela Zespołu HR oraz Team Leadera. Każdy kandydat po rozmowie otrzymuje od nas informację zwrotną.
 •  

 • Zadanie problemowe
  Zadania problemowe zawsze dostosowane są do obszarów, których dotyczy rekrutacja oraz sprawdzają kreatywne myślenie. Ważne są dla nas kompetencje miękkie, stąd ocenimy także Twoje zdolności interpersonalne oraz znajomość języka angielskiego.
 •  

 • Zatrudnienie
  Jeśli nawzajem zaakceptujemy warunki współpracy, rozpoczniemy finalizację zatrudnienia oraz proces adaptacji. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty, sprzęt, dostępy do systemów wewnętrznych oraz stanowisko pracy. Eksperci z każdego obszaru przeprowadzą z Tobą szkolenie wewnętrzne. Osobiście przywita Cię nasz CEO, a Zespół HR przedstawi nowym współpracownikom. Powodzenia!

Infopack rekrutacyjny

Dowiedz się wszystkiego o warunkach pracy w Beyond.pl!

Partnerzy edukacyjni

UEP logo
UAM logo