Nasi partnerzy

Łączymy siły z kluczowymi firmami z sektora ICT, aby Państwa dane i systemy były bezpieczne, wydajne i niezawodne.

 

Poznaj naszych partnerów

Partnerzy biznesowi w branży data center to gwarancja bezpieczeństwa infrastruktury IT oraz dostęp do najnowocześniejszych i sprawdzonych technologii. Wiedza naszych Partnerów buduje kompetencje ekspertów Beyond.pl, które wykorzystujemy w obsłudze Państwa projektów. Dzięki współpracy z wiodącymi firmami z sektora ICT możemy oferować usługi data center i chmurowe najwyższej jakości.

Intel

Jeden z głównych światowych dostawców technologii półprzewodników, modeli zarządzania środowiskiem IT, pamięci masowych oraz skalowalnych usług obliczeniowych. Intel dostarcza inteligentne rozwiązania dla chmury, sieci, edge-computingu i urządzeń komputerowych. Dzięki rozwiązaniom dostarczanym przez Intel infrastruktura IT jest zoptymalizowana, zyskując na prędkości, efektywności oraz elastyczności działania.

 

Status partnerski

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise to światowy lider w dziedzinie rozwiązań IT przeznaczonych dla firmowych centrów danych. HPE oferuje unikalne, otwarte i inteligentne rozwiązania technologiczne: światowej klasy serwery, pamięci masowe, rozwiązania sieciowe i usługi. Jedną z usług HPE jest Greenlake – rozwiązanie as a service, które podnosi wydajność, bezpieczeństwo i elastyczność działania środowisk IT w rozliczeniu wyłącznie za realnie zużytą moc obliczeniową.

 

Status partnerski

Dell Technologies

Światowy dostawca usług i sprzętu, rokrocznie będący w TOP 3 producentów infrastruktury IT. Dell Technologies jest liderem w dziedzinie transformacji cyfrowej, dostarczając rozwiązania, produkty i usługi, które przyczyniają się do sukcesu biznesowego firm na całym świecie. Infrastruktura serwerowo-macierzowa Dell Technologies dla kolokacji, chmury prywatnej i usług dedykowanych łączy rozwiązania bazujące na optymalizacji i wysokiej wydajności ze skalowalnością, niezawodnością i bezpieczeństwem.

 

Status partnerski

Microsoft

Główny twórca oprogramowania i rozwiązań IT na świecie, producent sprzętu oraz dostawca technologii obliczeniowych. Będąc liderem w obszarze cloud computingu Microsoft nieustannie tworzy nowe usługi i rozwiązania chmurowe oraz mechanizmy AI, które pomagają w transformacji cyfrowej przedsiębiorstw i całych gałęzi gospodarki. Rozwiązania chmurowe Microsoft jak Office 365 czy platforma Azure rozszerzają możliwości systemu operacyjnego Windows 10, który jest wykorzystany niemal w każdej firmie na świecie.

 

Status partnerski

Pure Storage

Pure Storage specjalizuje się w produkcji pamięci masowych opartych o technologię Flash. Od 2013 roku jest nieprzerwanie liderem Magic Quadrant Gartnera w segmencie „Primary Storage”. Rozwiązania Pure Storage uwalniają zasoby IT z konieczności zarządzania skomplikowanymi, mało efektywnymi środowiskami, oferując innowacyjną i skuteczną platformę do obsługi każdego rodzaju danych w serwerowniach, kolokacjach oraz chmurach. Rozwiązania oferowane przez Pure Storage znane są z niezawodności oraz efektywności i stanowią niezawodne podstawy dla całej gamy usług, w tym Backupu, Rapid Restore oraz Disaster Recovery.

Status partnerski

Megaport

Megaport, to globalny dostawca usług Network as a Service, korzystający z oprogramowania Software-Defined Networking (SDN). Łączy klientów na całym świecie oferując dostęp do ponad 360 dostawców usług w chmurze i SaaS oraz ponad 750 centrów danych. Megaport oferuje zwinne rozwiązania sieciowe, które zmniejszają koszty operacyjne i w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań sieciowych pozwalają znacznie szybciej korzystać z potencjału jaki daje firmom globalna łączność. Firma posiada certyfikat ISO/IEC 27001.

Status partnerski

VMware

Globalny twórca bezpiecznych i skalowalnych środowisk chmury obliczeniowej oraz oprogramowania do wirtualizacji. Innowator w zakresie rozwiązań technologicznych usprawniających transformację cyfrową biznesu, optymalizujących działanie chmury, sieci oraz poprawiających bezpieczeństwo. Aplikacje lokalne i chmurowe VMware dzięki wydajniejszej integracji i lepszemu zarządzaniu funkcji serwerów, pamięci masowej i sieci, umożliwiają obniżenie kosztów obsługi infrastruktury IT.

 

Status partnerski

Veeam

Veeam jest liderem w dziedzinie Cloud Data Management i tworzenia kopii zapasowych. Klientami firmy są podmioty z list Fortune 500 oraz Global 2000. Rozwiązania Veeam, w tym Veeam Cloud Connect, udostępniają w pełni zintegrowaną, szybką i bezpieczną metodę tworzenia kopii zapasowych oraz replikacji – przyspieszając działanie hybrydowej chmury obliczeniowej i zabezpieczając dane.

 

Status partnerski

Hawe Telekom

Pierwszy polski i jeden z niewielu na świecie operatorów usług telekomunikacyjnych świadczący usługi innym operatorom i dostawcom usług internetowych. Rozwiązania Hawe opierają się na Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej, której struktura pokrywa całe terytorium Polski magistralą teletransmisyjną. Hawe to także kompleksowy dostawca inteligentnych rozwiązań Smart City.

 

Status partnerski

eco Association of the internet industry

Jedno z najważniejszych europejskich stowarzyszeń skupiających się na usługach łączności i rozwoju Internetu. Członek i założyciel zarówno EuroCloud, jak i największego na świecie stowarzyszenia ISP – EuroISPA. Partnerami eco jest ponad 300 podmiotów, w tym 140 największych niemieckich firm oferujących rozwiązania w Internecie. eco zarządza również największym niemieckim punktem wymiany danych – DE-CIX we Frankfurcie (Deutscher Commercial Internet Exchange), a także punktami WORK-IX i ALP-IX – oferując usługi przetwarzania danych, connectivity i kolokacji dla największych w branży.

Status partnerski

Tech To The Rescue

Wspólna inicjatywa firm z obszaru new-tech, której celem jest pomoc światowym organizacjom pozarządowym oraz non-profit w dostosowaniu się do zmian technologicznych wymuszonych pandemią COVID-19. Projekt łączy przedsiębiorstwa z branży e-commerce, research & development, opieki zdrowotnej, hostingu i wielu innych, wspierając wdrożenie rozwiązań cyfrowych wśród organizacji i stowarzyszeń najbardziej dotkniętych obecną sytuacją związaną z koronawirusem.

Status partnerski

Nasze usługi

Kolokacja serwerów

Najwyższy standard bezpieczeństwa dla Twojej infrastruktury. Wybierz Data Center zapewniające kolokację na najwyższym poziomie.

Poznaj usługę

Infrastruktura dedykowana

Infrastruktura najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb biznesowych. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

Poznaj usługę

Chmura Vmware

Bezpieczeństwo i skalowalność dla Twojego biznesu. Skorzystaj z dostępu do kompletnych i najbardziej zaawansowanych technologii VMware Cloud.

Poznaj usługę

Chmura Microsoft

Ograniczaj koszty i zwiększaj wydajność organizacji dzięki otwartej i elastycznej platformie przetwarzania w chmurze Microsoft.

Poznaj usługę

Administracja IT

Skorzystaj z kompleksowego wsparcia naszych ekspertów w zakresie utrzymania środowiska IT.

Poznaj usługę

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Imię*
Nazwisko*
Telefon
W jakiej sprawie się z nami kontaktujesz?*
W czym możemy Ci pomóc?
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.